Prichádzajú elektrický pomocníci do hustej mestskej premávky alebo len tak pre zábavu. Elektrické bicykle Alfawise X1 určite potešia každého milovníka jazdenia a zaujmú skvelou cenou.

Nebaví ťa každý deň vysedávať v zápchach alebo sa rád len tak vozíš a hodilo by sa ti k tomu parádne elektrické vozítko? Do pozornosti ti teda dávame skladací elektrický bicykel Alfawise X1, ktorý ponúkame v dvoch prevedeniach. Tohto šikovného elektrického tátoša si môžeš zakúpiť v klasickej verzii so 7,8 Ah batériou za výhodnú cenu 402 €, vďaka kupónu ALFAWISEX1S. Dojazd tohto modelu je 30 km.

Ak by si chcel svoj bicykel využiť na dlhšie trasy, môžeš si zakúpiť výkonnejšiu verziu s 10,4 Ah batériou, ktorá ťa bude stáť pri použití kupónu ALFAWISEX1U len 433 €. Pri oboch bicykloch navyše platí doručenie zdarma! V tomto prípade má bicykel dojazd až 40 km. 

Kúpiť elektrický skladací bicykel Alfawise X1 s 7,8 Ah batériou
za výhodnú cenu 402 € vďaka kupónu ALFAWISEX1S

Kúpiť elektrický skladací bicykel Alfawise X1 s 10,4 Ah batériou
za cenu len 433 € vďaka kupónu ALFAWISEX1U

Alfawise X1 – dostupný skladací bicykel pre každého!

Elektrický bicykel Alfawise X1 prichádza so sklopným dizajnom, ktorý umožní bicykel bez problémov prenášať a uskladniť. Rám je vyrobený z pevnej hliníkovej zliatiny, čím bicykel dosiahol nosnosť až 120 kg. Vďaka nastaviteľnej výške sedadla a riadidiel bude jazdenie na ňom pohodlné. O ďalšie pohodlie sa postarajú aj 14“ protišmykové pneumatiky s funkciou tlmenia nárazov pre bezproblémovú jazdu na nerovných povrchoch.

Bezpečie pri jazde a brzdení zabezpečia odolné kotúčové brzdy na oboch kolesách. Celý bicykel poháňa výkonný 250 W motor, ktorý dokáže vyprodukovať maximálnu rýchlosť 25 km/h a tlačiť ho v pred aj pri 25° stúpaní. Napájanie motora a všetkých súčastí bicykla má na starosti viac-článková 7,8 Ah, respektíve 10,4 Ah batéria, ktorá je viacerými prvkami zabezpečená proti prebíjaniu, skratom, prehriatiu či vysokému nárazovému prúdu.

Pokiaľ si zakúpiš bicykel Alfawise X1 so 7,8 Ah batériou, dojazd bude činiť 30 kilometrov. Ak preferuješ dlhšie dojazdy, s 10,4 Ah batériou výkonnejšej verzie prejdeš na jedno nabitie až 40 kilometrov. Samozrejme nechýba inteligentný tachometer s LED displejom, ktorý poskytuje informácie o stave batérie, aktuálnej rýchlosti a umožňuje na výber až z 5 rôznych módov jazdenia. Taktiež umožňuje prepínať 5 rýchlostných stupňov a zapínať či vypínať predné osvetlenie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom