Inteligentné zariadenia dennej potreby nám umožňujú lepšie monitorovať naše aktivity a vďaka tomu si ich môžeme jednoduchšie upravovať či zlepšovať. Rovnaké schopnosti majú aj dva produkty z výrobných liniek Xiaomi, ktoré sú teraz dostupné za zľavnené ceny.

Xiaomi Oclean SE Smart Zubná Kefka
Cena: 37,20 €

Xiaomi pred pár mesiacmi predstavilo svoju novú smart zubnú kefku s označením Oclean SE. Tento gadget na čistenie zubov ti ponúkne na jedno nabitie výdrž až 60 dní, a to vďaka 2600 mAh batérii. Dostupná je technológia rýchleho magnetického nabíjania, čo zabezpečí plné nabitie v priebehu 6 hodín.

Kefka ponúka 3 čistiace režimy a 4 stupne čistenia, pričom celkovo zariadenie produkuje až 40 000 vibrácií za minútu. Môžeš si ju spárovať so smartfónom prostredníctvom Bluetooth a získať tak aj dáta o umývaní zubov. Práve tieto dáta ti môžu následne pomôcť celý proces umývania zubov vylepšiť. V súčasnosti je cena tohto gadgetu znížená na úroveň 37,20 €. Dostupných je len 6 kusov, takže sa váhať neoplatí.

Kúpiť smart zubnú kefku Xiaomi Oclean SE za 37 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Huami AMAZFIT Watch Bip Lite
Cena: 50,72 €

Ďalší gadget, ktorý ti pomôže merať tvoje aktivity je náramok Huami AMAZFIT Watch Bip Lite. Nie je to len dizajn, ktorým hodinky Huami Amazfit Watch Lite zaujmú. V ich útrobách sa totiž skrýva aj 190 mAh batéria, ktorá zabezpečí až 45 dňovú výdrž na jedno nabitie. Pritom je možné využívať mnoho skvelých funkcií, ktoré ocenia najmä športoví nadšenci.

S týmto užitočným doplnkom budeš môcť sledovať pri behu svoju trasu, spálené kalórie, tep srdca, ale zároveň aj prijímať a čítať notifikácie či SMS správy. S ich prezeraním nebudeš mať problém ani na priamom slnku, a to vďaka špeciálne upravenému antireflexnému povrchu displeja. Sledovanie polohy používateľa v reálnom čase zabezpečuje špičkový GPS modul spolupracujúci so satelitným systémom GLONASS.

Huami Amazfit Watch Bip (Lite) sú dôkazom, že aj „odľahčená“ verzia môže priniesť množstvo skvelých možností, ktoré využije široké publikum zákazníkov. Plusom je tiež to, že sa jedná o verziu s plnohodnotným anglickým jazykom, takže sa pri ich vybalení nemusíš obávať nezrozumiteľných čínskych znakov.

Kúpiť inteligentné hodinky Huami AMAZFIT Watch Bip Lite za 50 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Teraz si ich môžeš kúpiť za lákavých 50 €, a to vďaka kupónu, ktorý nájdeš vo FonTech Shope. Ponuka je dostupná len pre prvé 4 objednávky, takže nesmieš váhať. Pri výbere dopravy nezabudni zvoliť službu EU Express bez colných poplatkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom