Medzi poslednými vytasila vlajkovú loď pre rok 2017 čínska spoločnosť OnePlus. A o tom, že to bolo poriadne bláznivé predstavenie, svedčia dlhé rady ľudí čakajúc pred kamennými predajňami po celom svete či enormný záujem svetových médií. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

My sme, samozrejme, taktiež chceli prinesť exkluzívne informácie, a tak len 3 dni po oficiálnom predstavení nám dorazilo nové OnePlus 5 do redakcie. Prví záujemcovia mali totiž prístup k objednávkam ihneď po predstavení a doručenie tak trvalo len dva dni. Počas nasledujúcich dní tak túto nadupanú vlajkovú loď poriadne preskumáme a ty sa môžeš tešiť na exkluzívnu recenziu spolu s videom, o ktoré sa postará náš Paťo (nezabudni hodiť odber na YouTube).

zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

K dispozícii máme slabšiu verziu so 6 GB RAM a 64 GB úložiskom v trochu svetlejšej čiernej farbe. V rýchlosti si tiež pripomenieme kľúčové špecifikácie smartfónu. Okrem kontroverzného dizajnu s duálnym fotoaparátom sa môžeš tešiť na 5,5-palcový Optic AMOLED displej, Snapdragon 835, Android 7.1.1 Nougat s nadstavbou OxygenOS či na inovatívne Bluetooth 5.0.

zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Ani jednu z kľúčových vlastností OnePlus 5 rozhodne pri recenzii nevynecháme a ty zatiaľ môžeš položiť svoje otázky v komentároch pod týmto článkom.

Naša veľká súťaž:
Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
10%
Chcem to
70%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]