Pokiaľ sú nasledujúce informácie pravdivé, už o mesiac a pár dní uvidíme nástupcu minuloročnej vlajkovej lode Samsungu, ktorá poriadne otriasla v smartfónovom priemysle. 

Pred pár dňami sme informovali o dôležitých slovách prezidenta smartfónového biznisu Samsungu, DJ Koha. Ten po nekonečných špekuláciách konečne potvrdil približný termín, kedy budú predstavené modely Galaxy S9/S9+.

Toto sú všetky dôležité dátumy

DJ Koh nedávno všetkých upokojil tým, že novinky budú ukázané už na prichádzajúcom MWC 2018 v Barcelone. Známy leakster Evan Blass teraz neoficiálne odhalil všetky dôležité dátumy, ktoré potrebujeme vedieť. Ako sa teda veci majú?

  • 26.2. – predstavenie
  • 1.3. – predobjednávky
  • 16.3. – uvedenie na trh

Dátumy znejú veľmi dôveryhodne a logicky. Podľa nich prebehne predstavenie hneď v prvý deň MWC, spustenie predobjednávok sa uskutoční v posledný deň MWC a o približne dva týždne začne odosielanie objednávok a predaje v obchodoch.

Nenechaj si ujsť
Samsung vraj ukázal vyvoleným na CES 2018 skladací displej

Tým pozornejším určite neuniklo, že medzi Galaxy S8 a Galaxy S9 nebude tradičný ročný rozostup. Je to z dôvodu neskorého predstavenia Galaxy S8 kvôli riešeniu problémov s batériami. Teraz sa ale zrejme Samsung vracia do svojho zabehnutého režimu a dúfajme, že sa neprihodí nič, čo by ho opäť prekazilo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom