Telekom prednedávnom predstavil ako ďalší svoju vianočnú ponuku, v ktorej obsiahol viacero benefitov pri službách a zľavy na nové zariadenia. Väčšinu výhod môžu zákazníci získať už od 29. októbra, ďalšie budú dostupné v novembri. Oddnes začal Telekom ponúkať bezplatné balíky streamovacích služieb, zľavy na hardvér a ďalší rad výhod vo svojej vianočnej ponuke.

V hlavnej vlne vianočnej ponuky sa Telekom sústredí na ponuku bezplatných balíkov pre využitie vybraných služieb ako HBO Go, Deezer či Videotéky. Okrem tohto však prináša aj lacnejšie zariadenia k paušálom a kombináciu dvojičiek (dvoch zariadení – bonusové za 4 centy), ktorá sa stala žiadanou záležitosťou. Celú vianočnú ponuku sme popísali v tomto článku.

Ďalšie dôležité články:

Vianočná ponuka v Telekome odštartovala

Zákazníci Telekomu majú oddnes možnosť získať HBO Go na 30 dní zadarmo a Deezer na 60 dní zadarmo. Videotéka bude neskôr dostupná pre klientov s Magio Go a Magio TV od 1. novembra a využiť ju bude možné do 12. januára 2021.

Tieto balíky si môžu aktivovať do konca tohto roka a využiť počas celej doby platnosti. Pre verných zákazníkov, ktorí sú stálymi klientami operátora, prichádzajú zľavy na hardvér, ktoré sa odvíjajú od ich programu.

Zľavy pre paušály platné od 29. októbra pre stálych zákazníkov (platí pri kúpe cez web a aplikáciu):

  • -20 € po T Ideál 27/ Biznis Premium 28
  • -30 € po T Nekonečno SD/ Biznis Nekonečno SD
  • -50 € od T Nekonečno HD/ T Dáta HD/ Biznis Nekonečno HD

Aktuálne si už môžu klienti vybrať paušálom aj nové kombinácie dvojičiek, kde operátor skombinoval televízor Samsung 4K Smart TV so smartfónom Samsung Galaxy A20e za 4 centy alebo Samsung Galaxy A51 so Samsungom Galaxy A20e rovnako za 4 centy. Pri online nákupe ponúka Telekom ďalšiu zľavu do výšky 50 € a celkovo teda môžu ušetriť až 80 €.

Pri kúpe alebo prechode na niektorý z nových paušálov operátora je možné získať aj nekonečné dáta s rýchlosťou 10/10 Mbps na 90 dní s Magenta 1 alebo na 30 dní bez Magenta 1. Pokiaľ si zákazník predĺži od 29. októbra zmluvu na pevný internet, získa Magio Go Benefit s mobilnou televíziou na celé 2 roky zadarmo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom