Po Orangei s novinkami vyrukoval ďalší operátor. Spoločnosť Telekom dnes na tlačovej konferencii predstavila vylepšenú ponuku paušálov a služieb, ktoré poskytne zákazníkom v rámci svojej Vianočnej ponuky. Vo svojich programoch prináša viacero zmien a zaujímavých benefitov nielen na zariadenia.

Kvôli pandémii koronavírusu a aktuálne platným obmedzeniam predstavil Telekom všetky novinky v online prezentácii. Počas tlačovky operátor predstavil vylepšenú ponuku svojej novej Predplatenky, platformy Enter 1.1 a taktiež novinky z portfólia Telekom Vianoce.

Ponukou sa prispôsobuje aktuálnej situácii

Konferencie sa zúčastnil aj riaditeľ spoločnosti Telekom, Dušan Švalek, ktorý predstavil aj nové motto operátora #stedreazodpovedne. Vianočná ponuka Telekomu sa prispôsobila aktuálnej situácii v druhej vlne koronavírusu, pre ktorú bol vyhradený aj samostatný balík pomoci.

Telekom totiž poskytne neobmedzené dáta a volania pre učiteľov, podobne ako iní operátori, zriadil bezplatnú linku pre MZ SR a 17 bezplatných liniek pre operáciu Spoločná zodpovednosť a taktiež rozšíril pomoc pre nepočujúcich zákazníkov pomocou online tlmočníka.

Telekom rozdá nové benefity, dáta aj zľavy na zariadenia

Vianočná ponuka operátora, ktorá odštartuje 29. októbra, sa nesie v znamení darčekov, ktoré majú byť dostupné pre každého. Telekom ponúkne HBO Go na 30 dní zadarmo, Deezer na 60 dní zadarmo a Videopožičovňu zadarmo nielen pre zákazníkov Magio TV, ale aj pre Magio Go (od 1.novembra). Aktivácia je možná do konca roka (do 31.decembra).

Existujúci zákazníci získavajú počas Vianoc natrvalo výhodnejšie ceny hardvéru. Platí to pre všetkých klientov, ktorí už využívajú služby operátora. Telekom pre tento účel pripravil samostatný cenník pre stálych klientov a nových zákazníkov, ktorí si predĺžia nové paušály alebo paušály ÁNO, Happy, Bez záväzkov, Mobilný internet či pevné služby.

Zľavy pre paušály platné od 29. októbra pre stálych zákazníkov (platí pri kúpe cez web a aplikáciu):

 • -20 € po T Ideál 27/ Biznis Premium 28
 • -30 € po T Nekonečno SD/ Biznis Nekonečno SD
 • -50 € od T Nekonečno HD/ T Dáta HD/ Biznis Nekonečno HD

Vyššie spomenuté zľavy na hardvér pri kúpe cez web alebo aplikáciu môžu navyše zákazníci kombinovať. V prípade hardvéru predstavuje operátor „dvojičky“, ktoré reprezentujú ponuku dvoch zariadení. Ponúkne napríklad 4K smart televízor so smartfónom ako darčekom za 4 centy. Dvojičky Telekom ponúkne aj pre mobilné a po novom aj pre pevné služby.

Dvojičky: 

 • 4K Samsung televízor + Samsung Galaxy A20e za 4 centy
 • Samsung Galaxy A51 + Samsung Galaxy A20e za 4 centy

Ďalší hardvér:

 • 4K smart televízor Philips 65″
 • Asus Vivobook 14 + taška zadarmo
 • Huawei Matebook 13 + myš zadarmo
 • PS4 Pro 1 TB + FIFA 21 ako darček
 • Huawei Freebuds 3I pre fixné služby

V prípade PS5 Telekom informoval, že ide o nedostatkový tovar, aktuálne nie je známe, kedy operátor zaradí novú konzolu do ponuky.

Hardvér pre B2B (firemní zákazníci):

 • Microsoft Surface Go2 + klávesnica
 • Microsoft Surface Go 2 LTE + klávesnica
 • Office 365 na polroka zdarma

Benefity:

 • Magio Go Benefit – zadarmo na 2 roky pri predĺžení pevného Magio Internetu a Biznis NETu počas celého obdobia záväzku (archív, TV programy naživo, BBC Earth, dokumenty, filmy, seriály), nebude podporovať smartTV, platí iba pre mobilné zariadenia
 • Nekonečné dáta – 90 dní zadarmo s Magenta 1, bez Magenta 1 na 30 dní. Tento benefit ponúkne Neobmedzený HD balíček s rýchlosťou 10/10 Mbps, je možné ho využiť aj pri prechode na Telekom paušál. Aktivácia prebieha cez aplikáciu a benefit je platný pre zákazníkov pri predĺžení alebo výbere paušálu Základ 11 až Ideál 37 alebo Biznis Mini 12 až Biznis Premium 38.
Predplatenka

Vo vianočnej kampani prináša Telekom pre zákazníkov s Predplatenkou dvojnásobný kredit za dobitie kreditu od 2. novembra do 30. novembra a zároveň bonusový 1 GB dát k mesačným balíkom 3 GB a 5 GB dáta po celú platnosť balíku. Pri využití benefitu najprv bude využívaný bonusový kredit.

Aktivácia je opäť možná do konca roka, teda do skončenia vianočnej kampane pre aktuálnych aj nových zákazníkov (platí aj pri prechode z inej služby Telekomu). Benefit je možné využiť vždy po splnení podmienok, nie je časovo obmedzený. Pre nových zákazníkov má v tomto programe operátor súťaž v prípade, ak si kúpia a aktivujú SIM cez web. Každý týždeň bude Telekom žrebovať výhercov nového smartfónu Samsung Galaxy S20 (8x).

Enter 1.1

Pri platforme Enter predstavuje Telekom jej novú verziu Enter 1.1. Spoločnosť zaznamenala pri tomto projekte veľký dopyt hneď od začiatku. Program sa zameriava na programovanie a technológie.

V novej verzii 1.1 rozdá 250 000 € školám, spolu s Micro:bit zariadením, reproduktorom, LED pásikom a notebookom Asus Vivobook 14 pre začiatočníkov za jednorazový poplatok 20 €.

Pre pokročilých bude dostupný Smart Kit obsahujúci bohatšiu ponuku so Smart Home Kitom, mikropočítačom, robotom, reproduktorom a LED pásikom za mesačný poplatok od 2 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP