Streamovacie služby zažívajú počas koronakrízy veľký „boom“ a čoraz viac ľudí sleduje obsah práve prostredníctvom populárnych aplikácií ako HBO Go, či Netflix. Práve HBO Go však zaznamenáva obrovskú sledovanosť v týchto časoch aj na Slovensku. Niektorí operátori ho ponúkajú zákazníkom zdarma. Po O2 sa rozhodol priniesť bezplatné sledovanie HBO Go zákazníkom aj Telekom. Filmy a seriály si môžu pozrieť bezplatne počas celého mesiaca. O novinke informoval operátor v tlačovej správe.

Koncom marca sa O2 rozhodlo poskytnúť zákazníkom HBO Go zadarmo. Výhodu mohli získať všetci klienti s fakturovanou službou. Ponuka bola platná do 21. apríla. Aktuálne sa však podobným smerom vydal aj Telekom, ktorý v reakcii na zvýšenú sledovanosť poskytne tento stream zákazníkom taktiež bezplatne.

Benefit môžu získať klienti, ktorí majú v Telekome paušál alebo inú službu na faktúru, už od 8. mája.

Bezplatné sledovanie HBO GO aj v Telekome

Podľa prieskumu spoločnosti Kantar zaznamenáva televízia najvyššiu sledovanosť za posledných 16 rokov a denne ju podľa informácii z tlačovej správy operátora sleduje až milión Slovákov. Tieto čísla sú pritom vyššie ako počas najväčších sviatkov roka. Telekom už v posledných mesiacoch priniesol zákazníkom viacero televíznych programov zadarmo. Teraz sa však rozhodol bezplatne sprístupniť klientom s fakturovanou službou HBO Go až do 21. júna.

Pixabay (Úprava redakcie)

Aktivácia tohto benefitu bude prebiehať prostredníctvom SMS správy v tvare HBO GO ZAP kód adresáta na bezplatné číslo 0903333188. Výhodu tak môžu čerpať zákazníci s paušálmi Happy, ÁNO a s novými T paušálmi, ale aj klienti v pevnej sieti využívajúci Magio Televíziu alebo Magio Internet.

Zákazník po aktivácii HBO GO získa automaticky zľavu 100% z poplatku na 30 dní, pričom po uplynutí tejto doby môže službu deaktivovať zaslaním SMS v tvare „HBO GO VYP TV ID HBO GO“ na číslo 0903333188.

S viazanosťou je predplatné ešte lacnejšie

Službu je však možné využívať aj po uplynutí bezplatného skúšobného obdobia za mesačný poplatok 5,99 €. Pri 2-ročnej viazanosti ju ale zákazníci získajú len za 5 € mesačne. Takáto zľava môže prísť vhod najmä po tom, čo HBO Go na jeseň minulého roka zdraželo.

Diváci nájdu v službe množstvo filmov a seriálov, pričom sa k ponuke nedávno pridal aj televízny program z ostatných staníc HBO 2, HBO 3, Cinemax a Cinemax 2. Viac o tejto novinke sa dozvieš v samostatnom článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom