O2 prichádza s benefitmi smerujúcimi k zlepšeniu podmienok na prácu z domu alebo trávenie času. Najnovšie až do 21. apríla môžu zákazníci získať službu HBO GO úplne bezplatne. Taktiež automaticky a bezplatne pridáva do O2 TV najsledovanejšie dokumentárne a filmové programy.

Službu si môžu aktivovať všetci zákazníci fakturovaných služieb. Jednoduchá možnosť aktivácie a deaktivácie je dostupná v aplikácii Moje O2, SMS-kou (SMS na číslo 99222 v tvare HBOGO A), v zákazníckej zóne Moje O2 alebo v eshope priamo pri nákupe nového fakturovaného programu.

O2 bude zároveň transparentne v posledný deň platnosti bezplatnej služby posielať zákazníkom, ktorý tento benefit využijú, aj SMS správu s informáciou o jednoduchej deaktivácii.

Benefity Orange ku koronavírusu TU

Benefity Telekomu ku koronavírusu TU

Služba HBO GO dostupná cez faktúru O2

Od dnešného dňa tiež O2 štartuje pre uľahčenie prístupu k službe HBO GO aj jej platbu prostredníctvom faktúry O2. Pre zákazníkov s O2 SMART Paušálmi môže byť predplatné k tejto službe už v cene paušálu, zákazníci ostatných programov si ju môžu vziať s platbou prostredníctvom faktúry. Zákazník tak získava plnohodnotné predplatné služby HBO GO za 5,99 eur mesačne.

Ďalšie benefity 

Internet na doma

Operátor pristúpil aj k zvýšeniu konektivity Internetu na doma automatickým a bezplatným päťnásobnom navýšením rýchlosti dát po prečerpaní objemu až na 10 Mbit/s vo všetkých tarifoch programu. Po novom tento benefit O2 predĺžilo až do 21. apríla. Pre používateľov to znamená prakticky neobmedzený pevný internet pri rýchlosti spĺňajúcej potreby domácnosti, či už na prácu alebo zábavu.

O2 TV

Do 21. apríla O2 automaticky a bezplatne pridáva najsledovanejšie dokumentárne a filmové programy Joj Cinema, Film+, Film Europe, CS Film, National Geographic, NatGeo Wild, Viasat Explore, Viasat History a Spektrum aj do programu Modrá O2 TV a O2 TV v mobile.

Zákaznícka linka

Rovnako O2 pristúpilo aj k dočasnému nespoplatňovaniu zákazníckej linky, hoci si zákazníci môžu svoje najčastejšie požiadavky vybaviť z pohodlia domova prostredníctvom webu alebo aplikácie Moje O2.

Problémy internetu v Európe

Európska únia vyzvala Netflix a ďalšie streamovacie platformy, aby obmedzili streamovanie obsahu v HD rozlíšení. Dôvodom je preťažená internetová sieť, ktorá v Európe dosiahla historické maximá. Netflix tak kvôli týmto obmedzeniam už zrušil streamovanie filmov a seriálov v HD a k dispozícii je len bežná, SD kvalita.

Je viac než isté, že najbližšie dni budú Netflix nasledovať všetky streamovacie služby a hlavne platforma YouTube, ktorá zaťažením internetu atakuje naozaj vysoké čísla.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom