Telekom je aktuálne okrem iného najväčším poskytovateľom služieb pevnej linky na území Slovenska a na svojom webe od 3. januára ponúka tri nové smartfóny od spoločností Xiaomi a Huawei.

Prvým z nich je smartfón Xiaomi Redmi Note 8T. Smartfón je v ponuke v bielej farbe so 64 GB pamäťou. 48 MPx fotoaparát na zadnej strane a 13 MPx vpredu, 4 000 mAh batéria, rýchle 18 W nabíjanie, NFC na platby cez Google Pay či 6,3-palcový FullHD+ displej sú len niektoré z dôvodov, prečo sa Telekom rozhodol tento smartfón zaradiť do svojej ponuky. Napríklad paušálom ÁNO L ho môžeš mať za priaznivých 5 € pri kúpe cez web. Jeho plná cena je stanovená na 229 €. Model Redmi Note 8T je aktuálne jeden z najpopulárnejších kúskov od Xiaomi a predstavuje pomyselný etalón smartfónov v pomere ceny a výkonu.

Ďalšou novinkou v ponuke Telekomu je Huawei Y6s. Tento smarfón môžeš získať v modrej farbe a je to jeden z lacnejších kúskov od čínskeho giganta, o čom svedčí aj jeho výbava. Avšak 3 GB RAM a 32 GB úložiska spolu s 3000 mAh za plnú cenu 169 € rozhodne nie je zlá ponuka.

Tretím smartfónom je ďalšia novinka od Huawei – model vyššej strednej triedy Nova 5T. Jeho plná cena je vďaka špičkovým špecifikáciám stanovená na 449 €. Ponúka napríklad procesor Kirin 980, 6 GB RAM, 128 GB vnútornej pamäte, až 5 fotoaparátov a nesmieme rozhodne zabúdať ani na fakt, že toto je posledný TOP model Huawei, ktorý ešte disponuje oficiálnou certifikáciou na Google služby.

Huawei Nova 5T, o ktorom si viac môžeš prečítať tu, je k dispozícii v dvoch farbách. Okrem klasickej čiernej farby si môžeš vybrať aj veľmi peknú fialovú.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom