Spoločnosť Telekom predstavila svoju vianočnú ponuku pre zákazníkov ešte v závere októbra. Teraz však výhody rozširuje o ďalšiu dvojicu benefitov, vďaka ktorým rozdá zákazníkom gigabajty dát zadarmo a na skúšku im poskytne zdieľanú SIM kartu. O novinkách informoval operátor v tlačovej správe.

Telekom priniesol vo svojej vianočnej ponuke starým, ale aj novým klientom viacero benefitov a zliav. Detailne sme sa vianočnej ponuke venovali v tomto článku.

Zatiaľ čo tieto výhody môžu čerpať zákazníci už niekoľko týždňov, teraz sa k nim pridávajú ďalšie novinky v podobe bezplatných dát a zdieľanej SIM karty na 3 mesiace zdarma.

Balík dát zadarmo pre všetky paušály

Operátor informoval, že zákazníkom s akýmkoľvek paušálom poskytne pred Vianocami 15 GB dát úplne zadarmo. Ponuka platí pre klientov využívajúcich aj neaktuálne paušály ÁNO alebo niektorý z nových T paušálov Telekomu. Takýto balíček dát si môžu aktivovať už oddnes 30. novembra až do konca roka, vrátane 31. decembra, kedy ale zároveň končí platnosť dát. V aplikácii si stačí medzi dátovým balíčkami vybrať 15 GB zadarmo a zvyšok procesu je automatizovaný.

Neminuté dáta po skončení ponuky prepadnú a nebude ich možné ďalej preniesť. Po aktivácii dátového balíka budú pri prehliadaní internetu a používaní aplikácií potom najprv využívané dáta z toho 15 GB balíka a až po jeho spotrebovaní budú odpočítavané predplatené dáta z paušálu.

Zdieľaná SIM na skúšku až do februára

Druhým benefitom Telekom je zdieľaná nekonečná SIM karta na 90 dní zdarma, s ktorou môžu zákazníci čerpať rovnaké možnosti ako na primárnej SIM karte so svojim paušálom. Takáto karta je nastavená na rovnaké parametre paušálu ako hlavná SIMka.

Zadarmo ju môžu získať zákazníci pri kúpe nekonečného paušálu. Jej platnosť je od 26. novembra až do 28. februára 2021. Po 90 dňoch platnosti bude zdieľaná SIM karta deaktivovaná alebo môže zákazník požiadať o predĺženie platnosti zaslaním SMS správy. Poplatok za využívanie karty je potom 6 € mesačne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP