Telekom konečne rozširuje svoju ponuku o vlajkovú loď Huawei P40 Pro a smartfón Samsung Galaxy A21s, ktorý má potenciál stať sa hitom nenáročných zákazníkov. Zároveň pokračuje s programom Magenta 1: 2X Xiaomi.

Telekom dnes prostredníctvom tlačovej správy priniesol novinky, ktoré potešia hlavne fanúšikov vlajkových lodí Huawei a nenáročných zákazníkov. Ružový operátor totižto pridáva novinky s mottom „lepšie neskoro ako nikdy“ smartfón Huawei P40 Pro. Keďže táto vlajková loď prichádza do ponuky operátora o čosi neskôr, Telekom k smartfónu pribalí aj niečo špeciálne navyše.

Zobraziť celú galériu (1)
Dávid Igaz / FonTech

Každý zákazník, ktorý si od operátora vezme Huawei P40 Pro, dostane k nemu aj inteligentné hodinky Huawei Watch GT2 46 mm. Tento balíček tak bude pre zákazníkov dostupný od 11 € mesačne v závislosti o zvoleného paušálu. Kompletné ceny nájdeš na webe operátora, pričom cena smartfónu bez paušálu je nastavená na 999 €.

Do ponuky pribudne aj smartfón nižšej triedy, ktorý poteší hlavne nenáročných zákazníkov a má veľký potenciál atakovať vedúce rebríčky predajnosti. Konkrétne sa jedná o Samsung Galaxy A21s, ktorý nadväzuje na doterajší megahit Galaxy A20e. V ponuke operátora bude dostupný od 1 € mesačne v závislosti od zvoleného programu, pričom bez paušálu sa jeho cenovka zastaví na 199 €.

Program Magenta 1 

V neposlednom rade operátor informuje o ponuke pre program Magenta 1, ktorý pokračuje s dvomi obľúbenými kúskami od Xiaomi, konkrétne so Xiaomi Mi Note 10 Lite a Redmi Note 9 Pro:

Pri Xiaomi Redmi Note 9 Pro bude možné ušetriť:

  • 2 € mesačne pri T Základ 11 až T Ideál 27 (spolu 48 €)
  • 1 € mesačne a 28 € akontácia pri T Ideál 32 a T Ideál 37 (spolu 52 €)
  • 1 € mesačne pri T Dáta HD a T Nekonečno SD (spolu 24 €)

Xiaomi Mi Note 10 Lite sa dá kúpiť lacnejšie:

  • O 1 € mesačne pri paušáloch T Základ 11 až T Ideál 27, resp. T Nekonečno SD až T Nekonečno MAX (spolu 24 €)
  • O 1 € mesačne a 10 € akontáciu pri paušáloch T Ideál 32 a T Ideál 37 (spolu 34 €)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom