Telekom si pripravil pre svojich zákazníkov bohatú nádielku nových zariadení, pričom premiéru zažije aj nová značka a celkovo 13 ďalších zariadení príde s lepšou cenovkou.

Telekom si na prelome mesiacov mája a júna pripravil pre svojich zákazníkov množstvo prekvapení. Ako informuje médiá v svojej tlačovej správe, bohatá nádielka zahŕňa 4 nové telefóny vrátane úplne nového výrobcu, nový tablet a prichystané je aj zlacnenie pre viac ako 10 modelov. Navyše, v rámci ponuky Magenta 1 dôjde k prestriedaniu modelov.

Nové telefóny a debut TCL

Nová ponuka telefónov sa nesie hlavne v znamení stále obľúbenejšej značky Xiaomi. V ponuke Telekomu  na prelome mesiacov pribudne Xiaomi Mi Note 10 Lite v čiernej farbe štandardne od 1 € mesačne, pričom jeho cena sa bude odvíjať v závislosti od zvoleného paušálu. Ďalším smartfónom čínskeho giganta bude model Redmi Note 9 Pro v zelenej farbe, ktorý bude dostupný od 1 až po 7 € mesačne podľa paušálu.

V ponuke sa ale objaví aj model úplne nového výrobcu. Telekom totižto nadviazal spoluprácu s výrobcom TCL a do ponuky tak zaradí jeho model strednej triedy TCL 10L, dostupný v modrej farbe od 1 € mesačne podľa paušálu. Motorola Edge s futuristickým dizajnom, ktorá bude dostupná pre rôzne paušály od 1 až po 10 € mesačne, je potom čerešničkou na torte noviniek.

Jún prináša hromadné zlacnenie viacerých zariadení

Po dlhšom čase sa medzi novinkami v ponuke sa objaví aj nový tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite s dotykovým perom S-Pen, pričom dostupný bude od 1 až po 10 € v závislosti od zvoleného paušálu. Čo je ale dôležitejšie, dôjde k zlacneniu až 13 zariadení naprieč celou ponukou, v ktorej sa nachádzajú telefóny a aj smart hodinky:

  • Alcatel 1X 2019, Honor 20 lite, Huawei Y6 2019, Motorola One Macro, Nokia 2.2, Samsung Galaxy A10, Sony Xperia L3budú mať nižšie mesačné poplatky pre dve skupiny paušálov (T Základ 11 až T Ideál 27).
  • Motorola Moto One Vision, Samsung Galaxy A70, Samsung Galaxy Watch 42 mm budú mať nižšie ceny pre prvé tri cenové skupiny paušálov (t.j. T Základ 11 až T Ideál 37)
  • Xiaomi Mi 9 SE je lacnejší až pre štyri cenové kategórie (od T Základ 11 až po Nekonečno SD)
  • iPhone XS 64 GB má nižšie akontácie pre všetky dostupné paušály
  • iPhone XS Max 512 GB má nižšie akontácie i mesačné poplatky pre paušály T Nekonečno SD, HD, Max a T Dáta HD
Xiaomi zažije debut aj v ponuke Magenta 1

V rámci výhod Magenta 1 sa ešte pár dní bude predávať dvojica telefónov Samsung Galaxy A51 a A71. Jún ale prinesie v Magenta 1 debut pre výrobcu Xiaomi a jeho dva modely – Mi Note 10 Lite a Redmi Note 9 Pro.

 Pri Xiaomi Redmi Note 9 Pro sa bude dať ušetriť:

  • 2 € mesačne pri T Základ 11 až T Ideál 27 (spolu 48 €)
  • 1 € mesačne a 28 € akontácia pri T Ideál 32 a T Ideál 37 (spolu 52 €)
  • 1 € mesačne pri T Dáta HD a T Nekonečno SD (spolu 24 €)

Xiaomi Mi Note 10 Lite lacnejšie:

  • 1 € mesačne pri paušáloch T Základ 11 až T Ideál 27, resp. T Nekonečno SD až T Nekonečno MAX (spolu 24 €)
  • o 1 € mesačne a 10 € akontáciu pri paušáloch T Ideál 32 a T Ideál 37 (spolu 34 €)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom