Známa GPS navigácia Sygic zo slovenskej tvorby sa dočkala aktualizácie s množstvom vylepšení. Dostupná je bezplatne pre všetkých 150 miliónov používateľov po celom svete.

Prvou užitočnou novinkou je celotextové vyhľadávanie, ktoré používateľom ponúka rýchlejšie a jednoduchšie vyhľadávanie destinácií. „Každá nová funkcia je pre nás vzrušujúcou výzvou a našim používateľom prináša vždy nové výhody. Aplikácia búra hranice medzi konvenčnými navigačnými aplikáciami a platformou na každodenné používanie. Chceme našim používateľom pomôcť dostať sa do práce, nájsť si najlepšie ubytovanie a dokonca tankovať lacnejšie,“ uviedol Michal Štencl, generálny riaditeľ spoločnosti.

zdroj fotografie: Sygic

Zmenou prešla aj funkcia Smart Bluetooth. Odteraz je prepojená aj s inými Android aplikáciami a používateľom môže automaticky ponúkať spustenie navigácie. Stačí si nastaviť určité miesto, čas odchodu / príchodu a spustenie navigácie sa už automaticky ponúkne. Funkcia vyhodnocovania dopravnej situácie v reálnom čase zas pomáha nájsť najrýchlejšie trasy bez zbytočného zdržania.

Za zmienku však nakoniec stojí aj One Tap Navigation, ktorej úlohou je ukladanie destinácií priamo z obrazovky smartfónu. Používatelia si tak budú môcť uložiť niekoľko adries a spustiť navigáciu len jediným kliknutím. Sygic teda opäť potvrdil, že je jednotka na trhu a v rukáve má skutočne lákavé inovácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom