Známa GPS navigácia Sygic zo slovenskej tvorby sa dočkala aktualizácie s množstvom vylepšení. Dostupná je bezplatne pre všetkých 150 miliónov používateľov po celom svete.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvou užitočnou novinkou je celotextové vyhľadávanie, ktoré používateľom ponúka rýchlejšie a jednoduchšie vyhľadávanie destinácií. „Každá nová funkcia je pre nás vzrušujúcou výzvou a našim používateľom prináša vždy nové výhody. Aplikácia búra hranice medzi konvenčnými navigačnými aplikáciami a platformou na každodenné používanie. Chceme našim používateľom pomôcť dostať sa do práce, nájsť si najlepšie ubytovanie a dokonca tankovať lacnejšie,“ uviedol Michal Štencl, generálny riaditeľ spoločnosti.

zdroj fotografie: Sygic

Zmenou prešla aj funkcia Smart Bluetooth. Odteraz je prepojená aj s inými Android aplikáciami a používateľom môže automaticky ponúkať spustenie navigácie. Stačí si nastaviť určité miesto, čas odchodu / príchodu a spustenie navigácie sa už automaticky ponúkne. Funkcia vyhodnocovania dopravnej situácie v reálnom čase zas pomáha nájsť najrýchlejšie trasy bez zbytočného zdržania.

Za zmienku však nakoniec stojí aj One Tap Navigation, ktorej úlohou je ukladanie destinácií priamo z obrazovky smartfónu. Používatelia si tak budú môcť uložiť niekoľko adries a spustiť navigáciu len jediným kliknutím. Sygic teda opäť potvrdil, že je jednotka na trhu a v rukáve má skutočne lákavé inovácie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
40%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.