[Súťaž] Vyhrajte 3 pozvánky na kúpu OnePlus 2 len na našom webe

banner-oneplus2
OnePlus 2 je úžasné zariadenie, ktoré si zaslúži všetku pozornosť a slávu technologického sveta. Samozrejme sa nájdu aj neprajníci, ktorí ho väčšinou odsudzujú za chýbajúci NFC čip. My tento názor nezdieľame a tak sme si pre verných fanúšikov pripravili jednu milú krátku súťaž. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Náš web o chvíľu dosiahne krásny míľnik 1500 fanúšikov na sociálnej sieti Facebook a to za veľmi krátky čas. Túto skutočnosť si veľmi ceníme a do budúcna nám to dodáva silu a zároveň aj zodpovednosť prinášať vždy tie najlepšie informácie. Naše úspechy by samozrejme neboli bez vás, našich fanúšikov, a tak už prejdeme k našej spomínanej súťaži.

OnePlus 2
Ak túžite vlastniť “zabijaka vlajkových lodí“, no pozvánkový systém vás odradzuje, dnes nastal ten správny čas. Náš web exkluzívne získal prístup k 3 pozvánkam na kúpu OnePlus 2, ktoré veľmi radi rozdáme našim fanúšikom. Táto naša krátka súťaž trvá iba do zajtra, presnejšie do 20:00. Potom náhodne vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorých budeme kontaktovať emailom. Pre získanie pozvánky však musíte vyplniť náš malý formulár, ktorý obsahuje iba jednu veľmi ľahkú otázku.

Súťaž skončila 23.10.2015 o 20:00.

Výhercovia pozvánok:

  • Milan Pačuta
  • Blažej Veselovský
  • Michal Copko

Vyhľadávač ceny OnePlus 2

Ak ste stále v pomykove, odporúčame vám prečítať si našu podrobnú recenziu na OnePlus 2, v ktorej sme zhrnuli všetky podstatné klady a zápory. Nesmieme vynechať ani naše exkluzívne porovnanie dvoch čínskych bojovníkov v podobe OnePlus 2 a Meizu MX5, ktoré sme podrobili neľútostnému súboju. Všetkým, ktorí sa do súťaeže zapoja prajeme veľa šťastia a bude radi, ak budete túto našu malú súťaž zdieľať aj medzi svojimi priateľmi.

Pozvánky do súťaže venoval fanúšik Juraj, ktorému touto cestou ďakujeme. 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]