Štýlové smartwatch Huawei Honor Zero v predaji s cenou len 66 €

banner-xiaomi-mi4c
Huawei už dávnejšie predstavil inteligentné hodinky Huawei Honor Zero, no až teraz prichádzajú do predaja. Tieto smartwatch ponúkajú okrúhly vode odolný dizajn a skvelú výbavu za prijateľnú cenu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Huawei Honor Zero zaradil do predaja e-shop Gearbest.com, ktorý tieto nové hodinky ponúka v zľave. Pre aplikovanie zľavy zadajte do objednávky zľavový kupón GBZERO, ktorý následne uplatní zľavu takmer 20 dolárov, pričom výsledná cena bude skvelých 66 €. Huawei Honor Zero však nie sú v skutočnosti naozajstné smartwatch – lepšie im sadne označenie nadupaný fitness náramok s displejom.

huawei-honor-zero-appka
Po prepojení s vaším Android (4.4.4 alebo vyšší) alebo iOS (7.0 alebo vyšší) zariadením dokážu Huawei Honor Zero monitorovať váš spánok, kalórie, počítať kroky alebo môžu slúžiť aj ako budík. Vďaka vibračnému motorčeku vám neunikne ani jedna prijatá správa či neprijatý hovor. Výrobca k hodinkám samozrejme dodáva aj vlastnú aplikáciu, cez ktorú môžete sledovať dáta z hodiniek a pre pripojenie využívajú Bluetooth 4.1.

zero-025
Huawei Honor Zero ponúkajú čiernobiely 1,06″ OLED displej v tvare kruhu, ktorý prichádza s rozlíšením 128 x 128 pixelov. Telo, do ktorého je displej vložený, je vyrobené z kvalitného kovu, ktorý hodinkám dodáva istý kus elegancie. Telo hodiniek je navyše odolné voči vode a prachu, keďže nesú IP68 certifikáciu. Čo sa náramku týka, ten je vyrobený z TPU materiálu a prináša zaujímavú „diamantovú“ textúru. V tele Huawei Honor Zero nájdeme procesor STM32F411 s Cortex M4 architektúrou, ktorý podľa výrobcu poskytuje rýchle spracovávanie dát. Všetok ten hardvér napája 70 mAh batéria, ktorá je vybavená funkciou rýchleho nabíjania, pričom výrobca udáva výdrž 4 dni.

zero-022
Huawei Honor Zero sú dostupné v čiernej, bielej a zlatej farbe za spomínaných 66 € v e-shope Gearbest.com.

zero-024 zero-026 zero-019 zero-020

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]