Stiahnite si oficiálne tapety z OnePlus 2

Teraz čítate
Stiahnite si oficiálne tapety z OnePlus 2

OnePlus 2 je trhákom tohto roka, čo potvrdzujú aj obrovské čísla, ktoré dosahujú viac ako milión zarezervovaných kúskov. Novinka to docielila aj vďaka nekompromisnej výbave a nízkej cene. Ak sa vám novinka páči, tak ako nám v redakcii, môžete si skrátiť čakanie zveľadením vašej domovskej obrazovky tapetami z OnePlus 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Samotný OnePlus 2 ponúka najnovší procesor Snapdragon 810, 3 alebo 4 GB RAM, 16 alebo 64 GB vnútorné úložisko, špičkový 13 MPx fotoaparát s laserovým zaostrovaním a 3300 mAh batériu. Dnes vám prinášame tapety z novinky, ktoré môžu skrášliť vašu domovskú obrazovku. Tapety sú ladené do moderného material dizajnu a dotvárajú majstrovské dizajnové dielo spolu s nadstavbou Oxygen OS. Tapety v plnej kvalite si môžete stiahnuť na tomto odkaze. Tu je malá ukážka týchto nádherných tapiet:

Zdroj: Androidauthority.com

 

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.