Zack Snyder’s Justice League je jedným z najočakávanejších filmových projektov budúceho roka. Na tvrdení sa z veľkej časti podieľa fakt, že štvordielny miniseriál si vyprosili sami fanúšikovia.

Podľa informácií portálu Screenrant, Snyder Cut uzrie svetlo sveta niekedy v priebehu marca budúci rok. Zack Snyder totiž reagoval na príspevok fanúšika, ktorý sa na sociálnej sieti pohoršoval nad pôvodným filmom, režírovaným Jossom Whedonom. Režisér priblížil dátum vydania bez väčšieho zaváhania.

Vzhľadom na nekonzistentný záujem o HBO Max práve táto štvorica hodinových častí bude jedným z najdôležitejších titulov na službe. Komixovka bude zároveň bojovať o fanúšikovskú priazeň s očakávanou marvelovkou Falcon & The Winter Soldier na konkurenčej službe Disney+, ktorá má rovnako vyjsť v marci.

Ako sme prednedávnom informovali, HBO Max má namierené aj do východnej Európy nevynímajúc Slovensko. Naši diváci si však na očakávanej prerábke kontroverzného Justice League ešte v marci nezgustnú. Štartu exkluzívnej streamovacej služby ponúkajúcej bezkonkurenčne najlepšiu kvalitu obrazu a zvuku sa dočkáme až v druhej polovici budúceho roka.

Zdroje: Screenrant, Twitter

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom