Microsoft pridáva do svojej predplatnej služby Xbox Game Pass a Xbox Game Pass Ultimate jednu z najhranejších hier na konzolách Xbox. Predplatitelia jednej z týchto dvoch služieb si budú môcť zdarma stiahnuť hernú pecku Rainbow Six Siege, informoval portál ComicBook.

Predplatitelia Game Passu od Microsoftu si už môžu herný megahit z roku 2015 stiahnuť od včerajšieho dňa. V rámci Game Pass Ultimate je dokonca možné hrať Siege aj cez cloud gaming skrz Android smartfón.

Ako informuje Xbox na svojom webe, aj napriek tomu, že Rainbow Six Siege je staršia hra, stále sa teší obrovskej popularite rekreačných aj profesionálnych hráčov. Komunitu tvorí viac ako 60 miliónov registrovaných hráčov, ktorí medzi sebou odohrávajú zložité taktické súboje v dvoch nepriateľských tímoch.

Samozrejme, Siege je klasická FPS hra, ktorá však kladie dôraz na taktický postup jedného či druhého tímu. Netreba zabúdať ani na to, že ak si chceš Rainbow Six zahrať so svojimi kamošmi na konzole Xbox, musíš mať predplatenú aj službu Xbox Live Gold.

Zdroj: ComicBook, Xbox

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom