Vydarená dobová kriminálka Perry Mason, ktorá na HBO debutovala v roku 2020 a nedávno sa dočkala druhej série, už na HBO Max ďalšie pokračovanie nedostane. Streamovacia služba seriál po dvoch odvysielaných sériach zrušila a chce sa sústrediť na nové projekty.

Skvelé hodnotenia, nízky záujem

Perry Mason na HBO štartoval v júli 2020 a zaznamenal priaznivé prijatie medzi kritikmi i divákmi. Prípad mŕtveho batoľaťa spojený s osobnými démonmi slávneho vyšetrovateľa seriálu vyniesli viacero nominácií na Emmy a ďalšie televízne ocenenia.

So sledovanosťou to však pravdepodobne bolo horšie, keďže seriál aj napriek potvrdenej druhej sérii knižnicu HBO Max na čas kvôli čistkám opustil a vrátil sa sem až pred premiérou druhej série. Tá svojho predchodcu po stránkach kvalít tromfla, do služby však seriál prišiel v tichosti a nevzbudil veľký divácky záujem.

Variety teraz potvrdzuje, že Perry Mason už na známej streamovacej službe pokračovať nebude a seriál sa definitívne ruší. Služba však vo vyjadrení avizuje, že s tvorcami Perryho Masona aj jeho producentmi chce v budúcnosti pokračovať na ďalších projektoch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP