Ak si fanúšikom hernej série „Crash Bandicoot“, tento rok máš šťastie. Nielenže Toys for Bob pracoval na pokračovaní pôvodných hier Crasha z éry PS1, tejto legendárnej hry sa dočkáme aj na smartfóny už budúci rok, o novinke informoval Engadget.

Crash Bandicoot: On the Run!, bude pre Android a iOS k dispozícii na jar budúceho roka. Presný dátum vydania nám však prezdradili až predobjednávky na App Store, kde možno vidieť, že hra by sa k nám mala dostať už 25. marca 2021.

Screenshot - Appstore

Crash Bandicoot je nekonečná behačka, ktorá nás vtiahne do sveta dejom aj príbehom. Hra by mala mať aj možnosť upraviť si svojho Crasha podľa seba, vyrábať zbrane či stavať základne.

Po novom by sme si mali dokonca vedieť zahrať aj online so svojimi kamarátmi. Okrem Crasha hra obsahuje aj iné postavy, ktoré už fanúšikovia poznajú a milujú (alebo nenávidia), vrátane Coco, bláznivo vyzerajúcej Fake Crash a nemesis nášho hrdinu, Neo Cortex.

Ak si používateľom systému iOS a Android, môžeš si hru predobjednať v App Store a Google Play. Po zaregistrovaní sa do predobjednávok dostaneš upozornenie v deň, keď bude hra k dispozícii na stiahnutie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú