banner-pro-5
Prvým zariadením spoločnosti Meizu v roku 2016 sa stane Meizu M3 Note, ktoré vstúpi do vôd strednej triedy. Postupne sa k nám dostávali iba zriedkavé informácie, no dnes sa táto situácia zmenila. Vďaka benchmarku Antutu poznáme detailnejšie hardvérové špecifikácie a dokonca máme predstavu aj o dizajne.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oficiálne predstavenie Meizu M3 Note širokej verejnosti sa uskutoční už 6. apríla a pozvánka pre novinárov je opäť výnimočná. Symbolizuje tvar smartfónu a CEO Meizu, Huang, poznamenal, že sa bude jednať o najkrajší smartfón od Meizu doteraz. Tak na toto sme veľmi zvedaví. Meizu M3 Note pravdepodobne príde s rovnakým 5,5-palcovým FullHD displejom ako predchodca. O výkon sa postará MediaTek Helio P10 spolu s 2 GB, respektíve 3 GB RAM pamäťou. Kapacita úložiska je rozdelená na 16 GB a 32 GB a najväčšia kapacita bude spolupracovať s 3 GB RAM. Očakáva sa použitie väčšej, 3500 mAh batérie. Smartfón už stihol prejsť aj benchmarkom Antutu, v ktorom získal 45 000 bodov, čo nie je práve najlepšie, no vzhľadom na zameranie v strednej triede to bude postačujúce.

MEIZU Metal môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-m3-note-specs-antutu

Operačným systémom sa stane Android 5.1 Lollipop s nadstavbou FlymeOS. Vzadu by mal pracovať 13 MPx hlavný snímač, ktorému vpredu sekunduje selfie fotoaparát s 5 MPx rozlíšením. Cena Meizu M3 Note sa odhaduje na 137 €. Viac informácií bohužiaľ nemáme a všetky podrobnosti na nás budú čakať počas oficiálneho uvedenia, ktoré sa uskutoční 6. apríla.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP