Meizu M2 Note je nástupca známeho modelu M1 Note, ktorý si získal fanúšikov aj u nás. Recenziu na tento výborne vybavený model s priaznivou cenovkou si môžete prečítať aj na našej stránke. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Náš partnerský e-shop Tinydeal.com ponúka Meizu M2 Note v akcii za výbornú cenu 143 € po použití zľavového kupónu 159MLNO2. Jeden z najlepších smartfónov strednej triedy ponúka na prednej strane 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Hnacím motorom je procesor od firmy MediaTek, MT6735, ktorému sekunduje 2 GB operačnej pamäte RAM. Zvyšok výbavy zahŕňa 13 MPx primárny fotoaparát, 16 GB úložisko, Android 5.0 s nadstavbou Flyme OS 4.5 a DualSIM funkcionalitu. Dôležitý prvok v podobe podpory slovenských LTE pásiem bohužiaľ opäť chýba.

meizu-M2-note-5
Ďalším produktom v ponuke je vo svete jedno z najobľúbenejších nositeľných zariadení, Xiaomi Miband. Tento výborný fitness pomocník ako aj módny doplnok si vo svete vybudoval veľkú používateľskú základňu. Ponúka merač spánkovej aktivity, krokomer a LED svetlá na upozornenie príchodzích notifikácií. E-shop Tinydeal.com ponúka Xiaomi Miband v zľavovej cene za 16 €. Pre technologických nadšencov, ktorí sú zameraní skôr k módnemu smeru tu máme výborný doplnok v podobe koženého náramku, ktorý zmení celkový vzhľad vášho Mibandu a stojí iba necelých 7 €.

miband2
Praví fanúšikovia čínskych smartfónov určite ocenia zľavové ponuky na mnoho smartfónov, ktoré sa dajú kúpiť za naozaj výborné ceny. Akciová ponuka e-shopu Tinydeal.com trvá do 21. augusta. Poponáhľajte sa a nepremeškajte túto výbornú príležitosť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP