Smart TV boxy vo výbornej zľave u nášho partnera Everbuying.net

banner-xtouch
Ak ste stále majiteľom staršieho televízora bez všetkých tých moderných funkcií, práve pre vás je zacielený nás dnešný článok. TV box s nadupanou funkčnou výbavou vdýchne vášmu televízoru úplne nový život.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Beelink Mini MX

Prvým produktom v našom výbere je Beelink Mini MX. Možno pre niekoho je táto značka úplnou neznámou, no nenechajte sa odradiť. Vo výbave nájdeme napríklad 4-jadrový procesor, ktorý pracuje na frekvencii 2 GHz. Sekunduje mu grafický akcelerátor Mali-450 a 1 GB pamäte RAM. Čerešničkou na torte je Android 5.1 pre čo najlepšie využitie multimediálneho potenciálu. Pre vaše súbory je pripravené 8 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet do 32 GB. Beelink Mini MX podporuje najnovšie video kodeky a samozrejme tu máme aj plnú podporu 4K videí. Cena v e-shope Everbuying.net sa pohybuje okolo 38 €.

tv-box

Xiaomi TV Box 3

Čínsky gigant Xiaomi nie je v oblasti smart TV boxov žiadnym nováčikom. Vo svojom portfóliu má hneď niekoľko zaujímavých kúskov. Jedným z nich je aj Xiaomi TV Box 3, ktorý taktiež prináša ten najlepší multimediálny zážitok. Nesmie chýbať Android 5.0, 4-jadrový procesor, opäť grafický akcelerátor Mali-450, Bluetooth 4.1 pre spárovanie širokého množstva zariadení a samozrejme aj podpora 4K videa. Výbornou funkciou je aj prenášanie obrazu zo spárovaného zariadenia vďaka špecialitkám ako Miracast, Airplay a DLNA. Ak vás Xiaomi 3 TV Box zaujal, môžete si ho zakúpiť za cenu 61 € v prípade, že použijete náš kupón XiaoMi3.

xiaomi

Ditter U28 

Posledným smart TV boxom je zariadenie od menej známej spoločnosti Ditter. Táto malá spoločnosť však vytvorila výborné zariadenie, ktoré napríklad skrýva Android 4.4, plnú podporu 4K videa, 4-jadrový procesor s taktom 1,5 GHz, 8 GB inertnú pamäť s podporou microSD kariet až do kapacity 64 GB a samozrejme aj spárovanie so zariadeniami vďaka Bluetooth 4.0. Cena tohto kúsku je veľmi dobrá a váš môže byť už za 32 € v prípade použitia kupónu Ditter.

ditter

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
  • Jozef

    Mozno som mimo, ale na co prosim sluzia tieto TV boxy? :)

  • barney222

    Mam podobny TV BOX a je to super :) android a KODI no.1

  • Lukas Zelenik

    Vlastním čínsky MX III G ktorého cena je cca 50$. Odporúčam kúpiť si pri týchto zariadeniach verziu s 2GB pamäte s určite Bluetooth klávesnicu. Zaradenie využívam na multimediálne centrum Kodi, ktoré mám prepojené s NAS a tým pádom mám s TV výkonného správcu všetkých médií.