Pomáhať a chrániť. Týmto heslom sa riadi Polícia Slovenskej republiky pri vykonávaní dennodennej činnosti po celej krajine. Vzťahy s týmto štátnym orgánom však nie sú v posledných rokoch práve najlepšie. 

Aby sme sa mohli s ochrancami zákona viac „zblížiť“, predstavitelia zboru vymysleli zaujímavý nápad, ako na to. Oddnes tak nájdeš slovenských policajtov aj na oficiálnej Facebookovej stránke. Práve na nej sa pokúsia priniesť zaujímavé informácie pri vykonávaní svojej práce, rôzne rady / tipy, ako sa brániť pred nebezpečnými zlodejmi či aktuálne novinky o dopravných nehodách na našich cestách. Jednoducho na tejto stránke nájdeš všetko, čo by si chcel a možno aj nechcel vedieť o slovenských policajtoch.


V jednom z prvých príspevkov napríklad žiadajú policajti od ľudí, aby im pomohli, kam majú ísť merať rýchlosti a chytiť tak nebezpečných cestných pirátov. Možností na interakciu s bežnými ľuďmi je tu hneď niekoľko. A pokojne sa môže stať, že práve týmto spôsobom si získajú naše ochranné zložky späť stratenú dôveru Slovákov. Aké informácie by si privítal ty od policajtov na Facebooku?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP