Len včera sme ťa informovali, že vďaka početným vylepšeniam GTA 5 dostáva takmer fotorealistickú grafiku, no a dnes už sa z rušných ulíc Los Santos presúvame do fantasy sveta Skyrimu, ktorý sa vďaka komunite tiež dočká nového vizuálu. Ako informuje WCCFtech, tešiť sa môžeš na 10 giga nových textúr. 

Grafický update sa týka špeciálnej edície hry (Skyrim Special Edition) a ako už býva pri módoch zvykom, vychutnať si ho budú môcť iba vlastníci PC verzie hry.

Za novinkou stojí moder s prezývkou Luxor8071 a 10 GB balíček obsahuje nové textúry v rozlíšení od 1 až po 4K. Nový vizuál dostanú prakticky všetky oblasti hry – architektúra domov alebo dungeonov, zmení sa vzhľad prírody, oblohy či jednotlivých efektov.

The Elder Scrolls V už síce dostal  viacero grafických balíčkov, nový mód ich však zlučuje všetky do jedného, vďaka čomu nemusíš strácať čas prácnou inštaláciou jednotlivých súborov. Rovnako poteší aj informácia, že novinka funguje aj s dodatočným obsahom Skyrim’s Dawnguard a Dragonborn. Skyrim HD pack spoločne s informáciami ohľadom inštalácie je dostupný na Nexus mods, ak si chceš fantastický svet plný drakov a mágie užiť s novou grafikou, nemáš na čo čakať.

Pôvodná hra od Bethesda Studios bola predstavená pred šiestimi rokmi a dočkala sa viac než vrelého prijatia. Viaceré herné média sa titulu v hodnotení nebáli udeliť maximálnu známku 10/10, vďaka čomu sa Skyrim zaradil k najlepšie hodnoteným hrám v žánri. Odvtedy sa titul dočkal vydania na novú generáciu konzol a mnohých vydarených módov, ku ktorým sa najnovšie pridalo aj vylepšenie herných textúr.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP