Etalónom moderskej komunity je momentálne GTA 5 a tu je pekne vidieť, ako autori modifikovaním ich hry počítali už od ohlásenia PC verzie. Nová nálož modov však posúva vizuál GTA 5 o niekoľko svetelných rokov dopredu.

Aj keď herná komunita netrpezlivo očakáva šieste pokračovanie, fanúšikovia jednej z najlepšej hry vôbec, takmer šesťročnej päťky vylepšujú jej vizuál každým dňom.

Či už ide o reálne modely automobilov, navyšovanie počtu textúr alebo ultra vysoké rozlíšenie, mody vylepšujú pôvodnú hru k nepoznaniu. Najznámejšie dva sú však GTA 5 Redux a NaturalVision.

Tie prinášajú do hry nové efekty, vylepšené textúry a osvetlenie, vylepšujú cyklus dňa a noci a dokonca a aj počasia. Dve protichodné modifikácie doteraz dokázali hru zároveň priblížiť realite, ale aj zmeniť pôvodnú hru na nepoznanie.

Nenechaj si ujsť
Šéf Ubisoftu priznal: S ďalšou hrou nám to vôbec nevyšlo

Ako si na tom ty? Si ochotný prehrabávať sa tisíckami súborov len preto, aby si zo svojej obľúbenej hry dostal maximum? Ver tomu, že s vyššie spomínanými modmi tvoja obľúbená gangsterka v otvorenom svete bude vyzerať extrémne dobre. Navyše, ich aplikácia nie je a až tak náročná, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom