Ako by sa ti páčil vypredaj, v ktorom môžeš niečo získať úplne zadarmo? Myslím, že na túto otázku ani netreba odpovedať, na stránke GOG máš možnosť počas zimného výpredaja, ktorý aktuálne prebieha, získať skvelé RPG Wasteland 2 úplne zadarmo, píše EuroGamer.

Všetko, čo je potrebné spraviť, je navštíviť stránky GOG, prihlásiť sa a požiadať o získanie hry Wasteland 2, ktorá sa ti následne pridá do knižnice hier. Odtiaľ si hru už môžeš stiahnuť, nainštalovať a užívať si dlhé hodiny hrania skvelého RPG z roku 2019. Pri tejto ponuke by si však nemal príliš dlho váhať, nakoľko akcia platí už iba 24 hodín.

GOG/Screenshot

O čom vlastne post-apokalyptické RPG Wasteland 2 je? Príbeh sa točí okolo špeciálnej skupiny Desert Rangers, ktorá v prostredí post-nukleárnej Arizony vyšetruje zabitie ďalšej pridruženej skupiny vojakov, píše PCgamer. Začiatkom budúceho roka navyše vychádza tretie pokračovanie, takže je to skvelá príležitosť, ako sa dostať do príbehu, ktorý bude v treťom dieli série pokračovať.

Okrem toho, že môžeš získať hru Wasteland 2 zdarma, môžeš využiť aj ďalšie parádne zľavy na hry ako Darksiders III so zľavou 60 %, alebo The Witcher 3 so zľavou 75 %. Do pozornosti ale dávame balík hier s názvom Ultimate RED Collection, v ktorom získaš predobjednávku na Cyberpunk 2077, všetkých troch Zaklínačov a hru Thronebreaker: The Witcher Tales len za niečo viac ako 87 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP