Školy začali zakazovať smarthodinky kvôli podvádzaniu študentov

Ako prvé boli zakazované mini-kalkulačky, potom smartfóny a teraz sa rada dostala aj na smarthodinky. Najnovšie boli zakázané na univerzite v Londýne. Tá istá univerzita pred rokom dokonca vyhlásila, že inteligentné hodinky budú od 2015 veľký problém pre školstvo. Dôvod je taký, že profesori nebudú s istotou vedieť, či sa jedná o normálne hodinky alebo tie „múdre“, a bude ťažké dávať pozor na študentov.

Preto sa na tejto univerzite rozhodli, že pri testoch si budú študenti odkladať ako smartfóny, tak aj svoje hodinky. Ak by študenti chceli vedieť čas, na stene budú mať zavesené hodiny alebo si študent môže požiadať o stolové. Je otázne, ako dlho bude trvať, kým toto opatrenie príde aj do našich škôl.

Koľkí z Vás vlastnia nejaké inteligentné hodinky?

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]