U nás menej známy výrobca Siswoo len nedávno predstavil konkurenta pre dual-screen smartfón Yotaphone 2 – Siswoo Darkmoon R9, ktorý určite má čo ponúknuť. Teraz Siswoo prichádza s novinkou Siswoo Longbow C55, ktorý taktiež zaujme. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

V poslednom čase sa výrobcovia okrem minimalizovanie rámikov okolo displeja zameriavajú aj na vyššie kapacity batérií, čo sú určite dobré kroky vpred. Medzi týchto výrobcov sa pridáva aj Siswoo so svojím novým smartfón s názvom Siswoo Longbow C55, ktorý prichádza s batériou o kapacite 4200 mAh, čo už je naozaj slušná hodnota. Okrem veľkej batérie však smartfón ponúka aj elegantný dizajn, ktorý tvorí dvojica sklených panelov a kovové šasi.

Siswoo Longbow C55 prichádza s 5.5″ displejom s HD rozlíšením a ochranným sklom Gorilla Glass 3, štvorjadrovým 64-bitovým MediaTek MT6735 procesorom taktovaným na 1,5 GHz, 2 GB RAM, 8 GB vnútornou pamäťou s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet, 8 MPx zadným fotoaparátom a najnovším Androidom 5.1. Podľa dostupných informácií príde nový Siswoo smartfón s Dual SIM podporou a čo je ešte lepšie, výrobca plánuje otvoriť európske servisné strediská pre svoje telefóny.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP