Siswoo Longbow C55: Sklo na oboch stranách, Android 5.1 a 4200 mAh batéria

U nás menej známy výrobca Siswoo len nedávno predstavil konkurenta pre dual-screen smartfón Yotaphone 2 – Siswoo Darkmoon R9, ktorý určite má čo ponúknuť. Teraz Siswoo prichádza s novinkou Siswoo Longbow C55, ktorý taktiež zaujme. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

V poslednom čase sa výrobcovia okrem minimalizovanie rámikov okolo displeja zameriavajú aj na vyššie kapacity batérií, čo sú určite dobré kroky vpred. Medzi týchto výrobcov sa pridáva aj Siswoo so svojím novým smartfón s názvom Siswoo Longbow C55, ktorý prichádza s batériou o kapacite 4200 mAh, čo už je naozaj slušná hodnota. Okrem veľkej batérie však smartfón ponúka aj elegantný dizajn, ktorý tvorí dvojica sklených panelov a kovové šasi.

Siswoo Longbow C55 prichádza s 5.5″ displejom s HD rozlíšením a ochranným sklom Gorilla Glass 3, štvorjadrovým 64-bitovým MediaTek MT6735 procesorom taktovaným na 1,5 GHz, 2 GB RAM, 8 GB vnútornou pamäťou s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet, 8 MPx zadným fotoaparátom a najnovším Androidom 5.1. Podľa dostupných informácií príde nový Siswoo smartfón s Dual SIM podporou a čo je ešte lepšie, výrobca plánuje otvoriť európske servisné strediská pre svoje telefóny.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
 • Juraj Váňa

  Aká dvojica sklenných panelov? Trošku sa vám to poplietlo, nie? Tá zmienka o „dual screen“ sa týka R9 a nie C55..

  • Pojmom „dvojica sklených panelov“ som myslel sklo na prednej a aj na zadnej strane smartfónu :)

   • Juraj Váňa

    No neviem co za Siswoo máš ty, ale zadná strana toho mojho zo skla určite nie je..

  • Macho

   Siswoo c55 nepodporuje internet bankind appky.

   • Juraj Váňa

    Prečo by ich nemal podporovať? Appka od Tatrabanky mi funguje úplne v pohode..