Po firme Yotaphone, ktorá už predstavila svoje dvojdisplejové zariadenia pred istou dobou, prichádza takmer neznáma spoločnosť Siswoo s modelom R9 Darkmoon. Ponúkne 3 GB operačnej pamäte, 64-bitový procesor a 4G konektivitu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Siswoo R9 Darkmoon je 5 palcový smartfón s FullHD rozlíšením, poháňaný 64-bitovým procesorom z dielne MediaTeku – MT6752. Medzi ďalšie vybavenie smartfónu patrí druhý 4.7″ E-ink displej na zadnej strane, 3000 mAh akumulátor, 8 Mpix predný snímač, 13 MPix hlavný fotoaparát či Android 5.0 Lollipop. Z lokalizácie nechýba GPS ani Glonass.

R9-Darkmoon-2
Vďaka využitej E-ink technológii je druhý displej šetrný voči batérii. Je tiež ideálny na čítanie článkov, kníh, či pre surfovanie na internete. Samozrejme, technológia nemá len výhody – prechody pri načítaní obsahu bývajú zväčša veľmi zdĺhavé. Zariadenie príde v dvoch farebných variáciách, v bielej a konzervatívnejšej čiernej.

Dostupnosť a cena na Slovensku známa nie je, no nepredpokladáme, že sa tento kúsok dostane na pulty slovenských predajcov neoficiálnou cestou.

Je E-ink displej niečo, čo by vás presvedčilo pri kúpe zariadenia?

Zdroj: GizChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP