Ponuka smartfónov je v dnešných dňoch naozaj rozmanitá. Zákazník tak má na výber okrem výkonu aj z bohatej škály farebných prevedení, ktoré smartfóny skrášľuju ešte viac, no pritom zakrývajú všetok hardvér ukrytý v útrobách. To môže prekážať niektorým technologickým nadšencom. Medzi nich patrí aj Zack z YouTube kanálu JerryRigEverything, ktorý sa rozhodol vytvoriť naozaj jedinečné prevedenie nového Samsungug Galaxy S8.

Každý výrobca pri predstavení nových modelov zvykne zákazníkovi predstaviť aj nové farebné variácie, ktoré budú zdobiť jeho nové zariadenie. Doby, kedy sme mohli na trhu zazrieť elektroniku s priehľadným krytom sú však dávno preč. To sa však rozhodol Zack zmeniť a spustil jedinečný projekt, ktorého účelom bolo premeniť najnovšiu vlajkovú loď z dielne Samsungu na jedinečný smartfón s priehľadným krytom. Takýto projekt je však vhodný skôr pre technicky zdatnejších majiteľov.

zdroj fotografie: Screenshot/JerryRigEverything/YouTube

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy S8 sa radí medzi najkrajšie smartfóny súčasnosti, no aká je jeho odolnosť? Prezradia to tieto crash testy

Pri premene novej S8-čky musel Zack napríklad správne namiešať riedidlo farieb, opatrne zoškrabávať farebnú vrstvu či dokonca odstrániť niektoré komponenty. Výsledok však hovorí sám za seba a nový Samsung Galaxy S8 vyzerá s priehľadným krytom naozaj úchvatne. Škoda len, že výrobcovia nad takýmto prevedením nepremýšľajú. Priložené video ti ale prezradí všetky detaily, ako Zack vo svojom projekte postupoval. Aký je tvoj názor na priehľadný variant novej S8-čky? Uprednostnil by si ju pred tradičnými farebnými prevedeniami?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom