Do predstavenia nadchádzajúceho zástupcu Galaxy Note línie ostáva už len zopár dní a my už takmer do detailov poznáme jeho vlastnosti. Vďaka úniku informácií a fotografiám mohli fanúšikovia Samsungu v predstihu zistiť, aký bude nový Galaxy Note 9, ktorý už teraz ukázal svoju finálnu podobu.

Čochvíľa príde na svet dlho očakávaný Samsung Galaxy Note 9, o ktorom sme už čo-to počuli. Doteraz najlepší TOP model tohto výrobcu odhalí všetky svoje vlastnosti už 9. augusta počas oficiálnej premiéry. Práve tam bude zrejme prezentované aj video, na ktorom sa v predstihu Galaxy Note 9 odhalil.

Dizajn Galaxy Note 9 bol (ne)oficiálne potvrdený

Kórejská spoločnosť na týchto uniknutých záberoch prezentuje svoj nadchádzajúci smartfón v dizajnovej podobe, o ktorej sa doteraz hovorilo. Žiadne výrazné zmeny dizajnu sa teda nekonajú a najväčšie inovácie sa udiali „pod kapotou“ a pri pere S Pen. Video prezrádza nové farebné prevedenie tohto stylusu, ktorý tentokrát príde aj v žltej farbe, spolu s modrou verziou tohto modelu. Zvýšiť sa však mala aj dlho kritizovaná kapacita batérie, ktorá má podľa videa vydržať na jedno nabitie aj celý pracovný deň.

Nenechaj si ujsť
Sú známe predpokladané ceny Samsung Galaxy Note 9. Opäť si priplatíme viac

Aby nebolo málo interného úložiska pre osobné súbory, Samsungu si pre zákazníkov pripravil aj verziu Galaxy Note 9 s 512 GB ROM. Tú bude možné obohatiť o ďalších 512 GB pamäte pomocou microSD karty. Spolu 1 TB pamäte tak vystačí aj tým najnáročnejším používateľom. V pohodlí si tak do Note 9-ky budú môcť uložiť všetky svoje fotografie, hudbu, hry a filmy. Hlavné novinky v tomto smartfóne však video zatiaľ neodhaľuje. Viac sa samozrejme dozvieme už o pár dní počas oficiálnej premiéry.

Galaxy Note 9 by mal podľa očakávaní priniesť vylepšené pero S Pen, ktoré zrejme dostane aj podporu Bluetooth pripojenia. Doteraz sa hovorilo aj o diaľkovom ovládaní spúšte fotoaparátu a prepínaní skladieb len pomocou tohto doplnku. Pre dostatok energie sa mala zvýšiť kapacita batérie až na 4 000 mAh, čo odhalila aj certifikácia smartfónu. Ten však príde aj s vylepšeným fotoaparátom. Duálna zostava objektívov prinesie variabilnú clonu známu z modelov Galaxy S9 a Galaxy S9+.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom