Dátum 9. august sa nezadržateľne blíži a práve vtedy sa dočkáme predstavenia nového zariadenia radu Galaxy Note. Nový phablet bude mať podľa nedávnych informácií v rukách osud celej série a tak potrebuje uspieť. V akých farbách sa nám predstaví?

O farebných kombináciách ďalšieho prémiového smartfónu od Samsungu priniesol informácie Evan Blass, ktorý je známy vierohodnými únikmi. Pod jeho profilom na Twitteri, kde využíva nick @evleaks, teraz zverejnil render troch modelov Galaxy Note 9. Podľa dostupných informácií k nám teda smerujú zariadenia s prevedením v čiernej, modrej a hnedej farbe.

Výrazné zmeny v porovnaní s Note 8 nás teda zrejme nečakajú. Čierna verzia je štandardom, modrá, aj keď jemne odlišná, sa objavila aj pri predchádzajúcej generácii phabletu a tak oživením má byť najmä hnedé prevedenie. Nedávno sa ešte špekulovalo ohľadom žltej farby. Už pri pozvánkach totiž Samsung zverejnil render so žltým perom S-Pen. Podľa najnovšieho úniku však tento stylus bude súčasťou modrej verzie Galaxy Note 9.

Samsung si teda zachoval konzervatívnosť pri farebných verziách. Dá sa to pochopiť pri pohľade na cieľovú skupinu zariadení Note, ktoré sú viac orientované na biznis sektor, avšak je otázne, či používateľom aj tak nebude chýbať viac hravosti. Uvidíme teda, čo prinesie Galaxy Note 9 po funkčnej stránke, kde bude musieť ukázať veľké schopnosti ak má celá séria phabletov Samsungu prežiť.

Doplnenie: Rendery ešte publikoval aj leakster Ice Universe, pričom doplnená je ružová verzia Galaxy Note 9.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom