Už len niekoľko dní nás delí od oficiálneho predstavenia novej vlajkovej lode z radu Galaxy Note. Čím sa k tomuto dňu dostávame bližšie, objavujú sa rôzne informácie, ktoré aspoň z časti prispievajú k tomu, aby si používateľ mohol o zariadení vytvoriť obraz.

Do tejto chvíle sme mohli vidieť už niekoľko únikov, pričom niektoré boli viac, iné zas menej hodnoverné. Známe sú technické špecifikácie, farebné kombinácie či nové funkcie S-Penu. Aj samotná spoločnosť prispela vlastnými propagačnými videami, ktoré nás nalaďujú na predstavenie Galaxy Note 9. Tieto upútavky tiež sprevádzalo oficiálne vyhlásenie spoločnosti, podľa ktorého bude novinka komplexným zariadením, ktoré vyhovie každému typu používateľa.

Najúspešnejšie zariadenie od Samsungu

Novinka z dielne juhokórejského výrobcu bude predstavená 9. augusta v New Yorku. Podľa vyhlásenia spoločnosti, bude zariadenie výborne optimalizované, s viacerými technológiami, aby bola dosiahnutá čo maximálna rýchlosť a výkon. Spolu s ďalšími vylepšeniami má ísť o najúspešnejšie a jediné zariadenie Samsungu, ktoré zvládne prácu, hry a všetko ostatné medzi tým. Aj keď nie je spomenutý žiadny názov zariadenia, všetko nasvedčuje tomu, že skutočne pôjde o smartfón z radu Galaxy Note.

Či tomu tak skutočne bude je zatiaľ otázne. Na zodpovedanie a overenie tohto tvrdenia si budeme musieť ešte zopár dní počkať, kým bude zariadenie oficiálne predstavené a dočkáme sa prvých recenzií. Do tejto doby sa toto vyjadrenie môže brať maximálne ako PR, čo je pri predstavovaní nového zariadenia veľmi dôležité.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom