Predstavenie nových vlajkových lodí z radu Galaxy Note je takmer za dverami a mnohí sú už zvedaví, akých vylepšení sa dočkáme. Ešte lepšie špecifikácie a vlastnosti smartfónov sa však majú odraziť aj na vyšších cenách, ktoré rozhodne zákazníkov nepotešia. Modely z línie Galaxy Note 20 majú byť totiž ešte drahšie ako minuloroční predchodcovia, informuje TechRadar.

Oficiálna premiéra všetkých noviniek Samsungu bude už 5. augusta. Kórejský gigant si pripravil hneď niekoľko zariadení, medzi ktorými má byť aj nová generácia jeho skladacieho smartfónu Galaxy Fold 2, netradičné bezdrôtové slúchadlá a chýbať samozrejme nebudú ani nové premiérové modely Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra. Práve na nich čaká mnoho fanúšikov značky.

Ceny opäť porastú. Najviac si Samsung vypýta za prémiový Galaxy Note 20 Ultra

Spoločnosť môže pri týchto novinkách prekvapiť špičkovými špecifikáciami a vlastnosťami, ktoré však zatieni ich vysoká cena. Detaily o výbave modelu Galaxy Note 20 Ultra sa prednedávnom dostali na verejnosť a spísali sme ich v našom samostatnom článku.

V porovnaní s ním bude Galaxy Note 20 dostupný v „skromnejšej“ výbave, no stále ponúkne špecifikácie hodné vlajkovej lode. Práve tento model má byť zároveň tým lacnejším. Jeho cena by mala začínať na 999 € pri 256 GB verzii so 4G a na 1099 € v prípade 5G modelu. Samsung Galaxy Note 20 Ultra však bude samostatnou kategóriou.

 

Jeho cena bude omnoho vyššia a štartovať má na 1349 €, pričom už v základe pri 256 GB verzii bude podporované aj 5G pripojenie. O 4G variante v tomto prípade niet ani zmienky. Model s dvojnásobným 512 GB úložiskom by sa mal predávať za 1449 €, informuje Android Authority.

Nenechaj si ujsť
Takto bude vyzerať Samsung Galaxy Note 20. Pozri si doteraz najdetailnejší únik dizajnu

Všetko teda nasvedčuje tomu, že zákazníci za prémiový model priplatia najviac, no ani dostupnejšia verzia Galaxy Note 20 nevyjde vôbec lacno. Okrem toho sa na svetlo sveta dostala aj cena za očakávané slúchadlá Galaxy Buds Live, ktoré budú mať netradičný tvar „fazuľky“. Za ne by si mal Samsung vypýtať 189 €. Všetky informácie o týchto novinkách však oficiálne odhalí Samsung už 5. augusta.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú