Je to už nejaký čas, čo počúvame o príchode jednej z najväčších hier štúdia Rockstar Games za posledné roky. Mnohí fanúšikovia tak už od jesene minulého roka netrpezlivo čakajú na ďalšiu nádielku westernovej akcie. Najnovší trailer pre Red Dead Redemption 2 teraz hráčom prezrádza ďalšie detaily hry, ktorá môže byť považovaná aj za jednu z najočakávanejších v tomto roku.

Štúdio Rockstar Games vie, že sa na tento jeho titul z Divokého západu tešia mnohí hráči. Do oficiálneho vydania ale ešte ostáva niekoľko mesiacov, a tak sa všetci musia zmieriť s dlhým čakaním. To si však môžu teraz spríjemniť novým trailerom. Všetky prestrelky, akcie a možnosti, ktoré vývojári do Red Dead Redemption 2 vložili, sa im naplno odhalia na konzolách PlayStation 4 a Xbox One až 26. októbra.

Ešte divokejší Divoký západ

V porovnaní s jednotkou je nové pokračovanie tejto hry zasadené do roku 1899. Vtedy sa už doba pištoľníkov, zlodejov a zločincov pomaly chýlila ku koncu. Tí, ktorí už v minulosti okúsili Divoký západ v prvej časti, budú iste poznať Marstona, s ktorým sa stretneme aj v ďalšom pokračovaní, no on si v ňom hlavnú rolu nezískal. Hlavným hrdinom pripravovanej 2-ky je Arthur Morgan, ktorého taktiež môžu hráči poznať z prvej časti Red Dead Redemption. Arthur sa ako člen gangu Van der Linde vyberá spolu so svojimi spoločníkmi na cestu skrz srdce Ameriky. Popritom si však banda zločincov užíva rabovanie, prestrelky a súboje.

Nenechaj si ujsť
Poznáme nové informácie o GTA 6. Kedy príde, koho nového uvidíme a kde sa odohrá?

Práve tieto udalosti spravili z Divokého západu legendárne prostredie, ktoré dokonale zachytáva aj Red Dead Redemption 2. Aby hráči získali náhľad toho, čo môžu v tejto časti očakávať, odhaľuje im trailer nielen prepadnutie vlaku, ale aj úchvatné scenérie prírody a prostredia, na ktorom si Rockstar Games dalo skutočne záležať.

Veľký dôraz však štúdio kladie aj na samotných predstaviteľov gangu Van der Linder, ktorí v tomto pokračovaní americký západ poriadne potrápia. Ďalších trailerov sa môžeme dočkať aj v nasledujúcich mesiacoch. Teraz si už ale môžeš vychutnať ten posledný, ktorý ťa na Red Dead Redemption 2 navnadí ešte viac.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom