Nástupca najpopulárnejšej hry súčasnosti, GTA 6, je už vo vývoji a na internet sa pomaly začínajú dostávať informácie o tom, kedy by hra mohla prísť na trh.

Na portáli Express sa objavili nové informácie, ktoré vyzerajú veľmi dôveryhodne, ale stále sa jedná len o nepotvrdené úniky, takže ich treba brať mierne s nadhľadom.

GTA 6 nebude pre každého

Tak na začiatok hneď sklameme všetkých majiteľov súčasnej generácie konzol, pretože tí si GTA 6 zrejme nezahrajú. Novinka by tak mala prísť na PS5, Xbox z projektu Scarlett a PC. Hovorí sa aj o tom, že GTA 6 by mohlo byť súčasťou streamovacej služby Google Stadia, či dokonca o tom, že by mohlo byť exkluzivitou pre Sony a jeho PlayStation 5, čo je však veľmi nepravdepodobné.

Nenechaj si ujsť
Cyberpunk 2077 konečne naplno využíva prelomovú technológiu od Nvidie. Ešte žiadna hra nevyzerala graficky tak dobre

Celý príbeh hry by mal byť zasadený do prostredia Vice City, ku ktorému by však mali pribudnúť ďalšie dve nové lokácie. V GTA 6 by sa tiež mali nachádzať aj reálne miesta z Južnej Ameriky a USA, no tie by podľa informácií nemali byť dostupné v otvorenom svete, ale zrejme iba v nejakých vybraných scénach. Taktiež by sme tu mali vidieť postavy zo starších GTA titulov, čo by hre rozhodne pomohlo.

O dátume vydania sa takmer vôbec nehovorí a ten je zatiaľ tým najväčším tajomstvom okolo GTA 6. Portál Daily Star hovorí o tom, že by sme hru mohli vidieť už s príchodom novej generácie konzol. Niektoré zdroje zasa uvádzajú, že štúdio Rockstar Games sa nebude nikam ponáhľať a na hru si ešte pár rokov počkáme. Kde je pravda zatiaľ nikto netuší, a tak si budeme musieť počkať na nejaké oficiálne informácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom