Pripravovaná westernovka v podaní štúdia Rockstar Games je jedným z najočakávanejších herných titulov tohto roka, ktorý bude inšpirovaný systémom známym z gangsterského prostredia Grand Theft Auto. Vývojári do nového Red Dead Redemption 2 pridajú aj pohľad z prvej osoby, ktorý si bude môcť hráč aktivovať kedykoľvek počas hrania.

Prípravy na tejto novinke už pomaly idú do finálne, keďže oficiálny dátum predstavenia sa pomaly, ale isto blíži. Druhé pokračovanie známeho westernového titulu prinesie vylepšenia v oblasti prostredia a otvorenosti hry a poriadny príbeh, ktorý do seba vtiahne každého. So stále novými odhaleniami a zábermi priamo z hry teraz pribudlo nové prekvapenie, ktoré poteší každého, kto si v minulosti zamiloval hranie z pohľadu prvej osoby v GTA-čku.

Westernové GTA očarí milovníkov divokého západu ešte viac

Práve túto možnosť totiž Rockstar Games využije aj v nadchádzajúcom Red Dead Redemption 2, ktoré sa nám v premiére ukáže už počas novembra. Pohľad prvej osoby si pritom bude môcť hráč aktivovať kedykoľvek počas hrania a výnimkou sú len video scény, ktoré nebude možné ovplyvniť. Možnosť aktivácie na PlayStation 4 nájdeme pri výbere módov kamery, kde sa bude nachádzať aj táto skvelá funkcia. Vývojári ju pritom hráčom prinesú už na začiatku uvedenia hry a nebudeme tak na ňu musieť čakať ako v prípade GTA V.

Nenechaj si ujsť
Pokračovanie kultového titulu od Rockstaru možno vyjde aj na PC

Detaily o Red Dead Redemption 2 doteraz odhalil aj oficiálny gameplay, v ktorom nás hra previedla svojim prostredím, neľútostnými bojmi na divokom západe a otvoreným svetom, ktorý si na hráča pripravil mnoho prekvapení. Interaktívne boje sa postarajú o to, že sa hráč v tomto virtuálnom živote Arthura Morgana, členu gangu Van der Linda, nebude nudiť. Red Dead Redemption 2 bude rozhodne tým pravým titulom, ktorý nám prinesie skutočného ducha westernovej Ameriky z rokov minulých.

Rockstar Games doteraz hráčov lákalo aj na niekoľko trailerov, ktoré taktiež ukázali bližšie detaily k tejto očakávanej hre. Do jej vydania ostáva už len zopár týždňov. Vďaka všetkým doterajším ukážkam a aj novým informáciám o hraní z pohľadu prvej osoby sa tak máme skutočne na čo tešiť. Tento nový titul zrejme príde po vzore GTA Online aj s možnosťou multiplayer režimu, kedy si bude môcť každý zahrať online proti ostatným hráčom, a to opäť z pohľadu prvej osoby. Viac informácií sa však dozvieme pri oficiálnom odhalení hry.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom