Štúdio Rockstar, známe predovšetkým titulmi zo série GTA, vydalo nový trailer k hre Red Dead Redemption 2. Ponúkne otvorený svet, ktorý však bude dostupný zatiaľ len na konzolách.

Nechýba množstvo aktivít a násilia

Otvorený svet v štýle divokého západu, kde sa život ľudí točí len okolo hazardných hier, prestrelok a pitia alkoholu. Takto v skratke by sa dalo opísať pokračovanie úspešného titulu Red Dead Redemption, ktoré chytilo za srdcia tisícky nadšených hráčov.

Ako môžeš vidieť v traileri, o akciu určite nebude núdza. Nechýba lov zvierat, veľké lúpeže vlakov a bánk a ako to už na divokom západe býva, tak aj veľa násilia. Otvorený svet tiež ponúkne veľa rôznorodých lokalít, vďaka čomu hra rozhodne nebude monotónna. Môžeš tak navštíviť bary na Starom Západe, jazdiť na prériach, loviť v borovicových lesoch, či v zasnežených horách alebo sa brodiť mokraďami, v ktorých číhajú krokodíly.

Nový hlavný hrdina

V pokračovaní sa ti predstaví aj nová hlavná postava Arthur Morgan, ktorý nahradil Johna Marstona z prvej časti. Ten sa bude snažiť zo všetkých síl prežiť v drsnej Amerike. John Marston by sa však mohol objaviť ako postava z gangu Van der Linde, známeho tiež ako holandský gang.

Online režim podobný tomu v GTA V

S určitosťou ti vieme povedať, že hra bude obsahovať aj online režim, ktorý bude v tom istom prostredí, v akom sa odohráva aj hlavný príbeh. Je veľmi pravdepodobné, že online hranie Red Dead Redemption 2 bude postavené na rovnakom princípe ako GTA Online. Môžeš sa tak tešiť na premakaný multiplayer, ktorý ťa posadí do stoličky na pekných pár hodín.

Hra bude dostupná až na jar roku 2018 pre Xbox One a PS4. Zatiaľ nie sú žiadne informácie o tom, žeby hra mala byť dostupná aj na PC. Ostáva veriť, že to bude podobná ako aj pri GTA V, kedy hra vyšla najprv na konzoly a až neskôr sa objavila na PC a priniesla so sebou dychberúcu grafiku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú