Pripravované Meizu M2 Note na prvých fotografiách

Teraz čítate
Pripravované Meizu M2 Note na prvých fotografiách

Nie je to tak dlho, čo sa na našom trhu začal predávať vcelku zaujímavý model od spoločnosti Meizu, M1 Note. Tento zaujímavý kúsok v sebe skrýva FullHD displej a výkonný 8-jadrový procesor vyšperkovaný cenou na hranici  200 €.

[/blockquote]

Meizu M1 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z obrázkov, ktoré máme k dispozícii, vidíme istú podobnosť s vlajkovou loďou MX4 Pro, s ktorou zdieľa isté dizajnové črty. Zaujímavosťou je aj veľkosť pripravovanej novinky, ktorá by mala byť skoro rovnaká ako zmienený MX4 Pro. Posledné informácie naznačujú mierne sklamanie v podobe chýbajúceho snímača odtlačkov prstov. Meizu nás milo prekvapilo, keď svoju pripravovanú novinku vybavilo najnovším Androidom 5.1 s nadstavbou Flyme OS.

Meizu M2 Note

Nové Meizu M2 Note bude určite zaujímavým kúskom a mohlo by zaujať hlavne cenou a vynikajúcou výbavou. Nám neostáva nič iné len netrpezlivo čakať na oficiálne predstavenie, ktoré sa uskutoční v priebehu niekoľkých týždňov.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]