Zach Nelson z YouTube kanálu JerryRigEverything, ktorý sa venuje predovšetkým testom odolnosti, nedávno na svojom videu ukázal, ako si spraviť priehľadný kryt na Galaxy S8. Po prosbách fanúšikov sa však rozhodol spraviť to isté aj s LG G6. 

Minulý týždeň sme ti ukázali, ako si môžeš zo svojej S8-čky spraviť jedinečný kúsok s priehľadným krytom. Ako si mohol vidieť, proces nebol celkom jednoduchý. Autor musel najprv namiešať správny pomer riedidla farieb, aby mohol farebnú vrstvu dostať preč z povrchu. Neobišlo sa to ani bez odstránenia bezdrôtového nabíjania a niektorých ďalších komponentov. Niečo podobné sa Zach pokúsil spraviť aj na vlajkovej lodi LG. Na videu je jasne vidieť, že farba z krytu šla bez problémov dole. Nebolo potrebné používať riedidlo, stačilo ju len jednoducho strhnúť.

Týmto krokom, bohužiaľ, prídeš o záruku a samozrejme aj o odolnosť voči vode a prachu. Na oplátku ale získaš zariadenie, ktoré sa skutočne nevidí každý deň. Ktorý model má podľa teba krajšie vnútro? Samsung Galaxy S8 alebo LG G6 ? Daj nám vedieť v komentároch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom