Ako ste si už možno všimli, včera, 1. apríla, bolo predstavených veľa technických noviniek. Teraz si zhrnieme tie najlepšie, zo sveta mobilných technológii.

1. Meizu mBoom

Keď sa na to pozrieme okom spotrebiteľa, prichádza otázka, prečo to prišlo až tak neskoro. Môžete byť kdekoľvek na zemi, aj tak si nájdete čas aspoň raz navštíviť miestnosť, ktorú ľudia nazývajú: toilet, Toilette, toaleta, záchod, ubikacia, choo, inodoro, leithris… Ak ste mysleli na WC, ste na správnej ceste zistiť o čo ide. Meizu mBoom je inteligentný záchod, vám má spríjemniť tieto každodenné chvíle.

2. MS-DOS Mobile

Pamätáte si ešte na MS-DOS? Bol to jeden z prvých známych operačných systémov, ktorého základom bola jednoduchá obsluha s užívateľom, v tej dobe ešte bez grafického prostredia. Tento malý, rýchly operačný systém dnes oficiálne zavítal do sféry smartfónov. Získať ho môžete do svojich mobilov s Windows Phone, a to z Windows Storu. Tento MS-DOS ale nie je len tak obyčajný, umožní vám tiež spúšťať klasické aplikácie, čo ste si stiahli z Windows Storu.

 3. Cyanogen Nightly

Ostaňme ešte pri operačných systémoch. Zatiaľ, čo Microsoft prechádza k MS-DOS, Cyanogen prechádza na Windows Phone. Tento deň sa môže zapísať do histórie aj ako Veľká zámena operačných systémov. Teraz, v túto dobu, keď Xaomi testuje Windows, bola len otázka času, kedy sa toho chytia aj ostatní výrobcovia.

vx1EUqb

4. Samsung Galaxy Blade edge

Pri múdrom WC to ale ani zďaleka nekončí. SAMSUNG dnes predstavil svoj prvý inteligentný nôž z technického brúseného diamantu. Okrem toho máte možnosť zmerať si rýchlosť krájania, odfotiť si výsledný produkt a súperiť so svojimi priateľmi na sociálnych sietiach.

5. HTC Sok

HTC rozhodne nechce zaostávať a prinieslo inteligentné ponožky s GPS HTC Sok. Už nemusíte hľadať druhý kus celé hodiny. Tiež vás ponožka sama upozorní, že je v nej diera. Cena ešte nebola zverejnená, ale určite sa budú veľmi dobre predávať.

6. Smatbox od Inbox

Toto nie je len obyčajná poštová schránka. Je od Google. Ale to tiež nie je všetko. Je tiež inteligentná. Táto schránka je bezdotyková, vyhrievaná a môžete si ju zobrať všade so sebou.

7. T-Mobile – Pets Unleashed

Pokrok jednoducho nie je možné zastaviť a tak T-Mobile už nedokázal ďalej ignorovať priania našich štvornohých miláčikov a pripravil špeciálny balík služieb optimalizovaný len pre nich.

8. Alternatívna metóda vstupu od GOOGLE

Japonský Google sa rozhodol, že ovládať naše zariadenia nemusíme len dotykom, hlasom, pohľadom, gestami, ale aj…

9. Motorola Selfie Stick

Keď si potrpíte na kvalitu a poctivú ručnú prácu, Motorola Selfie Stick je tá správna voľba.

10. Selfie topánky

Nie je to priamo z Číny, ale k čínskym mobilom to môže byť užitočné príslušenstvo. Tieto lodičky od Miz Mooz vám umožnia veľmi jednoducho zachytiť každú chvíľu každej selfie milovníčky.

11. Selfie Chrome

Chceli ste sa už niekedy zvečniť so svojou obľúbenou stránkou? Aj toto je už možné. Ľudí, ktorí to už urobili môžete nájsť na sociálnych sietiach pod #ChromeSelfie.

Ashampoo_Snap_2015.04.01_20h43m11s_010_

12. OnePlus DR-1

Tento super malý dron bol k dispozícii za 19,99$, ale záujem bol taký veľký, že sa veľmi rýchlo vypredal. Viac informácii nájdete tu.

pad-drone

Zaujali vás tieto novinky ale ste našli iné? Napíšte váš názor do komentárov.

PS: Ak ste brali tieto novinky vážne, musíme vás sklamať. Ide len o prvo aprílové žarty výrobcov :)

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP