OnePlus predstavil svojho prvého drona, OnePlus DR-1

Už dávnejšie sme vás informovali o pripravovanom lietajúcom dronovi, ktorý chystal OnePlus predstaviť. Teraz je tento dron skutočnosťou.

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ich prvý dron dostal názov OnePlus DR-1 a prináša niekoľko zaujímavých funkcií. Prichádza s vlastným ovládačom a váži len približne 13 gramov. Na jedno nabitie, ktoré trvá 20 minút, tento dron vydrží lietať asi 5-8 minút. Jeho batéria má kapacitu len 100 mAh. Najlepšie na tom všetkom je, že cena OnePlus DR-1 drona je len 20 €. Avšak, tento dron bohužiaľ neumožňuje umiestnenie kamery ako sme pri dronoch zvyknutí. Za túto cenu je ale stále slušný kúsok.

Či je toto len prvo aprílový žart od spoločnosti OnePlus, alebo to myslia naozaj vážne, posúdiť nevieme, pretože chvíľu bol tento dron naozaj dostupný na objednanie. OnePlus tiež uviedlo, že na sklade majú len limitované množstvo týchto dronov. Mnohí si však myslia, že ide len o klasický prvo aprílový žart. Čo si myslíte vy?


Zdroj: OnePlus.net

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]