banner-zuk-z2
Už viac ako rok a pol môžete byť svedkami ambiciózneho projektu od mladých ľudí, ktorí sa snažia zmeniť mienku o čínskych smartfónoch. Web FónyzČíny.sk vznikol ako voľnočasový koníček jedného z nás, no postupne sa nám ho podarilo vybudovať na profesionálnejšiu úroveň. Boli ste to práve vy, naši milí čitatelia, s ktorými sme mohli dennodenne rátať a prinášali ste nám potrebnú motiváciu do ďalšej práce.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tento náš projekt sa postupne pretvára do profesionálnej podoby, ktorú budujeme od základov a verte či nie, sme nesmierne šťastní za každú jednu spätnú odozvu od vás, ktorá nás posúva míľovými krokmi ďalej. Minulý rok sme prekonali veľmi pekné ciele a táto fantastická tradícia pokračuje aj od začiatku roka 2016. Tento rok sme už stihli spustiť prvý slovenský katalóg čínskych zariadení, na ktorom sme tvrdo pracovali niekoľko týždňov. Práca pokračuje aj v trochu odlišnom smere – YouTube. Najpopulárnejšia služba na svete je pre nás ďalšou métou, ktorú chceme zdolať. Momentálne síce nemáme nijak veľký počet odberateľov, no pevne veríme, že sa táto situácia postupne zmení k lepšiemu. Chceme vám teda aj formou videí priblížiť čínsky smartfónový „svet“. Určite nám hoďte jeden odber a my sa vám budeme snažiť odvďačiť kvalitnými video recenziami. Čo viac sa dá k tomuto povedať? Úprimne, nenachádzame tie správne slová a je to niečo neuveriteľné.

timeline_2000fans
Prečo je však nadpis tohto článku taký zvláštny? V mene celej redakcie vám chceme s radosťou oznámiť veľkú, naozaj veľkú novinku. Posledné týždne sme pracovali na kompletne novom dizajne webu, ktorý musí spĺňať profesionálne kritéria. Kým vy ste snívali o budúcom smartfóne z Číny, my sme pilne pracovali na implementovaní nového dizajnu na web. Toto pondelkového ráno ste sa teda zobudili do nového šatu nášho webu, ktorý my v redakcii nazývame FónyzČíny v2.0. Celý dizajn webu prešiel značným „tuningom“ a vy sa tak môžete tešiť na krajšie recenzie, užívateľsky prívetivejšie prostredie a hlavne príjemnejšie čítanie.

Nový dizajn, nová spolupráca

Zvýšená úroveň našich textov bude zaručená aj vďaka novej spolupráci. FónyzČíny.sk teraz oficiálne patria do skupiny Startitup Group, ktorá združuje hneď niekoľko popredných slovenských webov a vďaka tejto ohromnej novinke vám budeme môcť ešte lepšie podať všetky naše nápady. Nebojte sa, všetko ostáva po starom, no Startitup nám pomôžeme dostať sa na špičkovú úroveň. Touto cestou sa chceme chalanom zo Startitup poďakovať, že nám dali šancu a pomôžu nám v rozvoji nášho jedinečného slovenského webu.

13708379_1056450514448158_3237005375235924424_o
Noviniek teda nie je málo (ešte viac ich pripravujeme) a slovami sa nedá vyjadriť ako veľa to pre nás znamená. Určite viete, že sme len prostí študenti, ktorí nechcú tráviť svoj voľný čas nečinným vysedávaním a chcú niečo spraviť pre našu spoločnosť, ktorá má značne nevyužitý potenciál. Všetky tieto novinky by neboli možné bez vás, ohromných fanúšikov čínskych smartfónov. Ste najlepší, o tom niet žiadnej diskusie ;) Veľká vďaka patrí aj tým, ktorí nás každučký jeden deň naplno podporovali a umožnili nám dosiahnuť tieto nemalé úspechy. Do nasledujúcich mesiacov, ba dokonca dní, máme pripravené ešte nejaké prekvapenia, čiže oplatí sa s nami zostať! V priebehu dneška ešte vydáme aj detailnejší článok, ktorý vás oboznámi s novým dizajnom a predstaví nové a zároveň najhlavnejšie funkcie webu. Určite radi uvidíme vaše názory v komentároch na všetky novinky.

Na záver nám ostáva ešte povedať jedno slovo – ĎAKUJEME.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP