banner-mi5Známy čínsky výrobca smartfónov, spoločnosť Oppo, sa už naplno pripravuje na slávnostné uvedenie dvojice nových smartfónov, Oppo R9 a R9 Plus. Toto exkluzívne predstavenie láka mnoho celosvetových webov a spoločnosť začala rozosielať naozaj originálne pozvánky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Samotná pozvánka je veľmi atypická a Oppo si dalo veľkú námahu, čo najlepšie navnadiť novinárov na pripravované top modely. Na pozvánke vidíme presný dátum predstavenie, ktorý je stanovený na 17. marca o 15:00 čínskeho času. Oppo sa taktiež chváli svojou technológiu rýchleho nabíjania VOOC, ktorá je dominantou celej pozvánky. Môžeme teda očakávať, že obe novinky poskytnú používateľovi naozaj veľmi rýchle nabíjanie.

oppo-r9-snimac-odltackov

Pre rekapituláciu si pripomeňme, že verzia R9 prinesie 5,5-palcový FullHD Super AMOLED displej, stále neznámy 8-jadrový procesor, 4 GB RAM, 32 GB úložisko, 16 MPx fotoaparát a 2850 mAh batériu. Počiatočná cena smartfónu sa bude pohybovať okolo 350 €. Väčší brat s označením Oppo R9 Plus má podobnú výbavu, no zmien sme sa predsa len dočkali.

oppo-r9-pozvanky (6)

Jednou z najhlavnejších je obrovský 6-palcový displej s rovnakými parametrami, ako v prípade menšej verzie. Zmeny sa udiali aj pod kapotou a v novom high-ende bude pracovať procesor Snapdragon 652, 4 GB RAM a 64 GB úložisko. Zväčšila sa aj batérie, ktorá ponúkne kapacitu 4120 mAh. Cena tejto verzie má začínať na čiastke 417 €. Čerešničkou na torte je pri oboch variantách ultra rýchly snímač odtlačkov prstov. Oppo v najnovšom teasery uviedol, že rýchlosť odomykania je len 0,2 sekundy.

oppo-r9-pozvanky (7)

oppo-r9-pozvanky (2)

oppo-r9-pozvanky (3)

oppo-r9-pozvanky (4)

Zdroj: Gizmochina.com, Anzhuo.cn

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP