Spoločnosť Orange predstavuje nový paušál Go Yoxo zameraný na študentov, ktorí môžu v novo nastavenej ponuke využívať aj špeciálne obchodovanie s dátami. O novej ponuke informoval operátor v tlačovej správe.

Študentský paušál Go Yoxo ponúka študentom neobmedzené hovory a správy, 5 GB dát a zároveň aj neobmedzené dáta na obľúbené chatovacie aplikácie a sociálne siete ako Snapchat, Instagram, Facebook, Watsapp a Messenger, a to všetko za mesačný poplatok 15 €. Získať ho môžu všetci žiaci a študenti ZŠ, SŠ a VŠ vo veku od 15 do 26 rokov, ktorí sú držiteľmi preukazov ISIC, EURO<26 a učitelia vlastniaci ITIC kartu.

S novým paušálom prichádza aj špeciálny obchod

Jedinečnou súčasťou paušálu Go Yoxo je Yoxo Market, na ktorom mladí zákazníci môžu obchodovať so svojimi dátami. Práve na Yoxo Markete môžu predať svoje nespotrebované dáta, ak si ich nechcú preniesť do ďalšieho fakturačného obdobia, alebo si extra dáta dokúpiť, ak nejaké navyše potrebujú.

To im ponúka nielen slobodu voľby, ale zároveň aj možnosť ušetriť. Predajom svojich dát si totiž môžu znížiť svoju faktúru, alebo, naopak, kúpiť dáta na Yoxo Markete si môžu tiež výhodnejšie. Predaj aj nákup dát na Yoxo Markete je možný po balíkoch s objemom 1 GB.

Zo začiatku je cena za 1 GB nastavená na 1 euro, pričom je pohyblivá v závislosti do ponuky a dopytu. Ak zákazník predá svoje dáta na Yoxo Markete, automaticky sa mu o danú sumu zníži nasledujúca faktúra. Rovnakú sumu zaplatí, ak si dáta na Yoxo Markete dokúpi. Oproti štandardnej cene  4 € za 1 GB  pri cene 1 € tak ušetrí 3 eurá.

Maximálny objem dát, ktorý študenti môžu na Yoxo Markete počas jedného fakturačného obdobia predať, sú 2 GB, pričom aj tento maximálny objem sa môže dynamicky meniť podľa toho, ako sa bude obchodovanie na Yoxo Markete vyvíjať. Do Yoxo Marketu sa môžu prihlásiť všetci zákazníci s paušálom Go Yoxo cez aplikáciu alebo zákaznícku zónu Môj Orange.

Ďalšie dáta navyše

Študenti, ktorí využívajú tento ekologický spôsob dopravy, dostanú od Orangeu dáta navyše. Pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO<26, ktorí majú zakúpený Ročný študent program Slovnaft BAjku, dostanú každý mesiac 1 GB dát navyše.

Ďalšie články: 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom