Orange vyrukoval s novou akciou, v ktorej svojim zákazníkom ponúka finančný bonus pri kúpe pevného internetu. Získať môžu zľavu vo výške až 100 €. Operátor si však pripravil niekoľko podmienok, ktoré je potrebné pre uplatnenie ponuky splniť. O novinke informoval Orange v tlačovej správe pre médiá.

Zákazníci spoločnosti majú možnosť využiť akciu, v ktorej získajú pri kúpe pevného internetu bonus vo výške 100 €. Príspevok im bude pripísaný na zákaznícky účet a následne bude pri 2-ročnej viazanosti postupne odpočítaný po 5 € mesačne z poplatku za internet.

Orange rozdáva bonus na pevný internet

Aby však mohol bonus v tejto výške získať, musí si pevný internet zaobstarať k hlasovému paušálu a tieto služby potom zlúčiť do balíka Love. Pokiaľ ale klient zakúpi iba pevný internet na 24 mesiacov a nemá paušál, bonus bude polovičný, teda 50 €. Príspevok môže využiť aj na navýšenie programu alebo zvýšenie rýchlosti optického pripojenia cez Zrýchlenie na 1 Gbit/s či Zvýšenie rýchlosti odosielania dát do 300 Mbit/s.

Ponuka platí pre všetky typy pevného internetu v ponuke Orangeu, teda aj pre DSL, optický internet alebo 4G internet. Do konca augusta je pritom aktivácia a inštalácia úplne bezplatná. Orange pevným internetom pokrýva až 90 % územia Slovenska. V prípade výpadku má k dispozícii aj službu Záložný internet.

FiberNet ponúka na 90 dní zdarma

Optický internet Orangeu si môžu zákazníci vyskúšať aj na 3 mesiace zadarmo vďaka ďalšej akcii, a pokiaľ nebudú spokojní, môžu ho vrátiť. Túto možnosť spustil operátor začiatkom júla a využiť ju môžu všetci klienti, ktorí si zakúpia FiberNet v balíku Optimal alebo Premium. Podľa informácií FonTech.sk bol benefit spustený 1. júla a využiť ho môžu zákazníci až do odvolania.

Aktivujte si teraz balík internetu Optimal alebo Premium a prvé 3 mesačné poplatky neplatíte. S Orangeom si môžete optický internet vyskúšať a do 90 dní ho bezplatne vrátiť,“ uvádza operátor.

Navyše, Orange nedávno na svojej stránke zviditeľnil aj akciu pre zariadenia a Go paušály, s ktorou môžu zákazníci v limitovanej ponuke získať jednorázovú zľavu 10 € alebo 20 €. Viac o tomto bonuse sa dozvieš v samostatnom článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom