OnePlus X v novej edícii Champagne Gold, dostupnosť už koncom mesiaca

Teraz čítate
OnePlus X v novej edícii Champagne Gold, dostupnosť už koncom mesiaca

banner-oneplus-xNedávna novinka spoločnosti OnePlus, OnePlus X, predstavuje skvelú ponuku v rámci strednej triedy. Za cenu pohybujúcu sa okolo 270 € dostanete naozaj vynikajúce zariadenie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfón je dostupný v štandardnej edícii Onyx so šedým kovovým rámom a čiernou zadnou časťou zo skla. V ponuke je aj keramická verzia, tá je však drahšia o celých 100 € a je nedostupná na niektorých trhoch. Pre fanúšikov má však OnePlus dobrú správu. Spoločnosť sa rozhodla pridať novú edíciu s názvom Champagne Gold. Technicky vzaté, táto verzia sa predávala už skôr, no dostupná bola len pre čínskych užívateľov. Avšak, už 22. decembra bude táto novinka dostupná pre európsky a americký trh.

oneplus-x-recenzia (5)

Cena je stanovená rovnako, ako pri čiernej edícii, je teda na vás po ktorej siahnete. Pamätajte však, že zariadenie je dostupné na pozvánku, no môžete využite akciu, o ktorej sme vás už informovali a zakúpte si zariadenie v ktorýkoľvek utorok bez nutnosti pozvánky.

oneplus-x-recenzia (29)

Zdroj: Pocketnow.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.
  • Martin

    Sampanske ;-)