OnePlus X v novej edícii Champagne Gold, dostupnosť už koncom mesiaca

banner-oneplus-xNedávna novinka spoločnosti OnePlus, OnePlus X, predstavuje skvelú ponuku v rámci strednej triedy. Za cenu pohybujúcu sa okolo 270 € dostanete naozaj vynikajúce zariadenie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfón je dostupný v štandardnej edícii Onyx so šedým kovovým rámom a čiernou zadnou časťou zo skla. V ponuke je aj keramická verzia, tá je však drahšia o celých 100 € a je nedostupná na niektorých trhoch. Pre fanúšikov má však OnePlus dobrú správu. Spoločnosť sa rozhodla pridať novú edíciu s názvom Champagne Gold. Technicky vzaté, táto verzia sa predávala už skôr, no dostupná bola len pre čínskych užívateľov. Avšak, už 22. decembra bude táto novinka dostupná pre európsky a americký trh.

oneplus-x-recenzia (5)

Cena je stanovená rovnako, ako pri čiernej edícii, je teda na vás po ktorej siahnete. Pamätajte však, že zariadenie je dostupné na pozvánku, no môžete využite akciu, o ktorej sme vás už informovali a zakúpte si zariadenie v ktorýkoľvek utorok bez nutnosti pozvánky.

oneplus-x-recenzia (29)

Zdroj: Pocketnow.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]