OnePlus X dostupný bez pozvánky každý utorok

Teraz čítate
OnePlus X dostupný bez pozvánky každý utorok

banner-oneplus-xPredstavenie modelu OnePlus X prebehlo len nedávno. Spoločnosť sa rozhodla sprístupniť toto zariadenie bez nutnosti pozvánky. Chytákom je, že takáto možnosť pripadá len na jeden deň v týždni.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Včera spoločnosť OnePlus oznámila, že ich model OnePlus X bude dostupný bez pozvánky každý utorok. Táto akcia začína práve dnes.

oneplus-x-recenzia (5)

Nejedná sa o rovnakú otvorenú dostupnosť, ako pri modeloch OnePlus One a OnePlus 2, ktoré sú dostupné bez pozvánky každý deň. Avšak to, že spoločnosť sprístupnila ich najnovší model aspoň na jeden deň v týždni dáva tušiť, že v blízkej budúcnosti možno uvidíme úplne voľný predaj.

Zdroj: Androidandme.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.