banner-oneplus2
Dnešná akcia skrýva mnoho výborne vybavených smartfónov s nadupanou výbavou, no v ponuke sa nájdu aj kúsky s výborným pomerom ceny a výkonu. Túto kategóriu zväčša zastupujú zariadenia spoločnosti Doogee.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Našu dnešnú ponuku otvára smartfón Doogee X5 Pro. Prednú stranu tvorí 5-palcový HD displej. O výkon sa stará procesor MediaTek MT6735 a 2 GB pamäte RAM. Výdrž zariadenie obstaráva podpriemerná 2400 mAh batéria. Vo výbave sa nachádza aj 16 GB interné úložisko, Android 5.1, 5 MPx primárny fotoaparát, DualSIM a nechýba ani LTE pripojenie s podporou najpoužívanejšieho pásma B20. Ak vás tento model zaujal neváhajte a navštívte e-shop Tinydeal.com, v ktorom stojí tento zaujímavý kúsok 80 € pri použití nášho kupónu X5PRO7off.

doogee-x5
Ponuku cenovo dostupných smartfónov uzatvára opäť model spoločnosti Doogee, Doogee F3 Pro. F3-ka skrýva opäť 5-palcový displej, no teraz s FullHD rozlíšením a 2,5D zahnutím. Hnacím motorom je osemjadrový MediaTek MT6753 a 3 GB operačnej pamäte RAM. Softvérovú časť zabezpečuje Android 5.1. Zbytok výbavy zahŕňa 16 GB úložisko, 2200 mAh batéria, 13 MPx zadný fotoaparát od Samsungu, DualSIM a v ponuke nájdeme aj LTE pripojenie s podporou kompletných slovenských LTE pásiem. Ak je Doogee F3 Pro stvorený pre vás, využite ponuku, pri ktorej zaplatíte iba necelých 152 €. Nezabudnite použiť kupón 159F3P.

doogee-f3-2
Postupne sa dostávame aj k drahším smartfónom, ktoré ponúkajú monštruóznu výbavu. Prvým adeptom je “zabijak vlajkových lodí“ minulého roka OnePlus One. Prvý smartfón start-upu OnePlus bol ozajstným technologickým skvostom. Výbava zahŕňa 5,5-palcový FullHD displej, výkonný Snapdragon 801, ktorému sekundujú 3 GB pamäte RAM, 16 alebo 64 GB úložisko, 3000 mAh batériu, kvalitný 13 MPx fotoaparát, LTE pripojenie, no bohužiaľ s nie úplnou podporou slovenských pásiem a ako čerešnička na torte je softvérová časť, ktorú zabezpečovala slávna nadstavba CyanogenMOD. OnePlus One je stále veľmi výkonné zariadenie a ak po ňom túžite využite ponuku e-shopu Tinydeal.com, ktorý ho momentálne ponúka za cenu 294 € za verziu so 16 GB úložiskom a 3 GB RAM. Cena platí iba pri použití kupónu ONE164off.

oneplus-one
Naši pozorní čitatelia určite poznajú prvý smartfón, ktorý ponúkol 4 GB operačnej pamäte RAM. Asus Zenfone 2 sme mali možnosť otestovať aj my. Najnovšia akciová ponuka prináša na tento smartfón bezkonkurenčnú cenu. Zenfone 2-ka prichádza s 5,5-palcovým FullHD displejom, procesorom Intel Atom, 4 GB RAM pamäťou, Androidom 5.0, veľkým 64 GB úložiskom, 13 MPx fotoaparátom, 3000 mAh batériou, DualSIM funkcionalitou a podporou LTE pripojenia. No konektivita je na Slovensku opäť mierne obmedzená. Cena Asus Zenfone 2 sa zastavila na hodnote 241 € po použití kupónu 4ZENF2P4off.

Asus zenfone 2
Dnešná ponuka sa uzatvára smarthodinkami DZ09, ktoré prešli aj našim podrobným testom. Ak sa chcete dozvedieť podrobnejšie informácie, odporúčam do recenzie aspoň nakuknúť. E-shop Tinydeal.com má do 22. septembra v ponuke tieto zaujímavé hodinky za cenu 26 €opäť po použití nášho kupónu dz09sale.

SAM_0047

Ponuka na smartfóny trvá až do 20. septembra, tak sa poponáhľajte a využite ponuku, čo najrýchlejšie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP